کتاب دفتر بزرگ اثر آگوتا کریستوف - مروارید | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
دفتر بزرگ

دفتر بزرگ

مروارید

قیمت اصلی: 290,000 ریال

مقدار تخفیف: 69,600 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 220,400 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات مروارید منتشر کرد:

رمان «دفتر بزرگ» نگاهی متفاوت است به اشغالگری نازی‌ها و شرایط كشور روسیه. این از بین رفتن احساسات و عواطف تا حدی است كه كمتر نشانی از آن‌ها را در ادامه زندگی شخصیت‌ها داستان می‌توان یافت.
کریستوف در این اثر برخی قواعد اصلی داستان نویسی سنتی را در هم می‌شکند. راوی داستان اول شخص جمع است؛ به عبارتی دو برادر دوقلو به طور مشترک داستان را روایت می‌کنند. کتاب به بخش‌های متعددی تقسیم شده و هر بخش چند صفحه بیشتر به طول نمی‌انجامد. با این اوصاف نویسنده با زبانی ساده که مناسب سن و سال راوی‌های داستان است از تلاش آن‌ها برای تکیه بر خودشان می‌نویسد و دنیایی را به تصویر می‌کشد که فردای آن را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.
آگوتا کریستوف معروف ترین نویسنده ی معاصر سوئیسی مجاری الاصل است که با نوشتنِ تریلوژی دوقلوها به شهرتی جهانی دست یافت. خواننده های بی شمار آثار او مجذوب و مبهوت نثری شدیداً مینی مالیست می شوند که سرسختانه همه ی تصنّع ها را رد می کند تا خشونت و سیاهی زندگی را در نزدیک ترین حالتِ ممکن به مخاطب ارائه دهد. دفتر بزرگ جلد اول این تریلوژی است که جایزه ی بهترین رمان اروپایی را کسب کرد و تاکنون به بیش از 33 زبان دنیا ترجمه شده است. تا سال 1986 آگوتا کریستوف در دنیای ادبیات فردی تقریباً ناشناخته بود تا اینکه همان سال انتشارات معتبر Seuil فرانسه اولین رمان او را چاپ کرد. «دفتر بزرگ» با استقبال بی سابقه ی مخاطبان و منتقدان ادبیات مواجه شد و جایزه ی بهترین کتاب اروپایی ADELF را به خود اختصاص داد. این رمان جلد اول از تریلو ژی دوقلوها بود که با رمان های مدرک (1989) و دروغ سوم (1991 برنده ی جایزه ی لیور انتر) کامل شد و آگوتا کریستوف را به یکی از معروف ترین نویسنده های فرانکفون دنیا بدل کرد. این تریلوژی خیلی زود به بیش از 33 زبان ترجمه شد و علاقه مندان زیادی در سراسر جهان یافت.

فروشگاه اینترنتی 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی ادبیات داستان کوتاه خارجی


شابک 9789641911630
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی ادبیات
موضوع فرعی داستان کوتاه خارجی
نویسنده آگوتا کریستوف
مترجم اصغر نوری
ناشر مروارید
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 15
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 200 صفحه
وزن 230 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 263 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 2 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 17 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی