کتاب اصول فرم و طرح اثر وسیوس ونگ - نی | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
اصول فرم و طرح

اصول فرم و طرح

نی

قیمت اصلی: 560,000 ریال

مقدار تخفیف: 56,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 504,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نی منتشر کرد:
کتاب های وسیوس وُنگ درباره ی اصول طراحی، از کتاب های کلاسیک آموزش هنر و طراحی در سراسر دنیا به شمار می رود. در این کتاب، وُنگ مطالب سه کتاب دیگر خود را در یک کتاب جامع درباره ی اصول و مبانی عملی طراحی، گرد آورده است.
کتاب که به سه بخش تقسیم شده است:
• اصول و مبانی طراحی را با تأکید بر فرم های مسطح و انتزاعی شرح می دهد.
• چگونگی خلق فرم ها را با تمرکز روی جنبه های بازنمایی شده نشان می دهد و فرهنگ معلومات بصری طراح را گسترده تر می کند.
• چگونگی استفاده از خط و سطح را برای ساخت اشیای خودایستا در جهان واقعی شرح می دهد.
توضیح اصول طراحی دوبعدی و سه بعدی با جدیدترین مطالب در مورد گرافیک رایانه ای تلفیق شده است. وُنگ ابتدا وسایل و نرم افزارهای مناسب با احتیاجات طراح را معرفی می کند و سپس نحوه ی استفاده از رایانه را برای پیاده کردن اصول طراحی مورد گفتگو در باقی کتاب شرح می دهد.
ارتباط درونی ابعاد متفاوت اصول طراحی در بیش از 900 نمودار و تصویر بزرگ نشان داده شده است. کتاب، واژه نامه ی توصیفی روزآمدی نیز برای آگاهی خواننده از جدیدترین واژه های طراحی دارد.
کتاب اصول فرم و طرح مرجعی کامل به قلم یکی از صاحب نام ترین نویسندگان رشته ی طراحی است و نیاز همه ی هنرمندان و طراحان گرافیک را برطرف می کند.
وُسیوس وُنگ یکی از نویسندگان پرخواننده ی رشته ی طراحی در جهان امروز است. او چهار کتاب راهنمای پرفروش به نام های اصول طراحی دوبعدی، اصول طراحی سه بعدی، اصول فرم دوبعدی و اصول طراحی رنگی نوشته است.
وسیوس ونگ در سال 1936 در چین متولد شد. در سنین جوانی به هنگ کنگ رفت و هما ن جا بود که به نقاشی و طراحی غرب علاقه مند شد. در دهه ی 1950 به امریکا رفت و در کالج کلمبس اوهایو و مؤسسه ی مریلند در بالتیمور به تحصیل در رشته ی هنر و طراحی پرداخت. از سال 1967 تا 1984 در مدرسه ی طراحی پلی تکنیک هنگ کنگ به تدریس پرداخت و در حال حاضر استاد دپارتمان هنرهای زیبا و مشاور دپارتمان فرهنگ در دانشگاه هنگ کنگ و عضو شورای مدرسه ی مرکز هنرهای هنگ کنگ است.
آزاده بیداربخت متولد سال 1334 در تهران است. وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1356 و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای از PRATT INSTITUTE نیویورک در سال 1359 است. او جایزه رشد را برای کتاب اصول فرم و طرح دریافت کرده است.
نسترن لواسانی متولد سال 1340 در تهران است. او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته ی گرافیک از دانشگاه آزاد تهران در سال 1372 است. کتاب «اصول فرم و طرح»، اثر وسیوس ونگ با ترجمه ی مشترک او و آزاده بیداربخت، از آثار برگزیده ی سومین جشنواره کتاب های آموزشی رشد سال 1381 شناخته شد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی هنر آموزش، نقد و نظریه


شابک 9789643125295
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی هنر
موضوع فرعی آموزش، نقد و نظریه
نویسنده وسیوس ونگ
مترجم آزاده بیداربخت
ناشر نی
سال انتشار 1398

نوبت چاپ 16
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب خشتی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 360 صفحه
وزن 400 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 1813 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 2 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 13 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی