کتاب رک و راست باشید اثر کیم اسکات - نوین | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
رک و راست باشید

رک و راست باشید

نوین

قیمت اصلی: 450,000 ریال

مقدار تخفیف: 45,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 405,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نوین منتشر کرد:
(من به سرعت رک و راست باشید را مطالعه کردم: یادگیری چارچوبی که به شما نشان دهد تا هم رئیس و هم همکار بهتری باشید واقعا جذاب است. این کتاب، مجموعه ای از واقعیت های روشن، مشاوره های خردمندانه، و پیشنهادات عملی همراه با تجربیات شخصی (و اغلب بامزه) کیم اسکات است، کسی که سابقه حضور در اپل، گوگل، و استارتاپ های مختلفی را داراست. مطالعه این کتاب ضروری است.) کرتن رابین؛ نویسنده کتاب پرفروش پروژه شادی
(خواندن رک و راست باشید به شما کمک می کند تیم های خود را به گونه ای ایجاد، رهبری و الهام بخشی کنید که بهترین کارهای زندگی شان را انجام دهند. بینش کیم اسکات مبتنی بر تجربه، و هوش شهودی و تحلیلی زیاد او است، و به شما کمک می کند تا رهبر بهتری باشید و سازمان موثرتری را ایجاد کنید.) شریل سندبرگ؛ مدیر ارشد اجرایی فیسبوک و نویسنده کتاب های پرفروش (تغییر مسیر) و (گزینه ب)
(کیم اسکات به عنوان یک رئیس فوق العاده و بانفوذ، شهرت بسیاری دارد. او در این کتاب تجربیات گسترده خود را با راهنمایی های روشن و صادقانه در زمینه اصول رهبری دیگران ارائه داده است: چگونه بازخورد بدهیم (و بگیریم)، چگونه تصمیمات هوشمندانه بگیریم، چگونه روبه جلو حرکت کنیم، و... اگر افرادی را مدیریت می کنید، چه 1 نفر چه 1000 نفر، باید این کتاب را همین حالا بخوانید.) دنیل اچ پینک؛ نویسنده کتاب پرفروش (انگیزه) و (کی؛ ترفندهای علمی زمان سنجی عالی )
از وقتی که صحبت کردن را آموختیم، به ما گفته شده اگز حرف خوبی برای گفتن نداریم، اصلا حرف نزنیم. اما وقتی که مدیر می شوید، حرف زدن، شغل و تعهد شماست.
کیم اسکات، مدیر اجرایی در گوگل و سپس اپل بوده است، او در اپل با تیمی همکاری می کرد تا کلاسی در زمینه رئیس خوب شدن ایجاد کنند، ارائه رویکرد مهم و جدید در زمینه مدیریت موثر و تالیف کتاب (رک و راست باشید)، شهرت رو به رشدی برایش به همراه داشته است.
رک و راست باشید یک ایده ساده دارد: برای اینکه رئیس خوبی شوید باید همزمان هم شخصا به افراد توجه داشته باشید و هم مستقیما آنها را به چالش بکشید. وقتی که بدون توجه، افراد را به چالش بکشید، پرخاشگری نفرت انگیزی رخ می دهد؛ و وقتی که بدون به چالش کشیدن، به افراد توجه کنید. همدلی مخرب رخ می دهد. وقتی که هیچ کدام از این ها را انجام ندهید، دورویی ایجاد می شود.
این چارچوب ساده به شما کمک می کند تا روابط بهتری را در محل کار خود ایجاد کنید، و سه مسئولیت مهم خود را به عنوان یک رهبر انجام دهید: ایجاد فرهنگ بازخورد (تحسین و انتقاد)، ایجاد یک تیم منسجم، و کسب نتایجی که به آن افتخار کنید.
(رک و راست باشید) به مدیران نشان می دهد که چگونه با حفظ انسانیت خود موفق شوند، چگونه میانه روی را در کار خود پیدا کنند، و چگونه محیطی ایجاد کنند که در آن، افراد عاشق کار و هم همکاران خود باشند.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی کسب و کار و تجارت مدیریت عمومی


شابک 9786008378530
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی کسب و کار و تجارت
موضوع فرعی مدیریت عمومی
نویسنده کیم اسکات
مترجم حانیه شریعتمداری
ناشر نوین
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 2
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 286 صفحه
وزن 355 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 171 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 1 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 2 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 5 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

[email protected]

دسته بندی موضوعی