کتاب آزادی اثر نیک استیونسون - ویژه نشر | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
آزادی

آزادی

ویژه نشر

قیمت اصلی: 60,000 ریال

مقدار تخفیف: 6,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 54,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات ویژه نشر منتشر کرد:
آزادی را عموما تلاش برای رسیدن به آزادی های بنیادی و دست یافتن به جوامعی می دانند که براساس گفت و گو های آشکار،حقوق بشر و دموکراسی بنا شده اند.آزادی اساس غربی مفهوم مدرنیته است، اما نویسنده این کتاب جالب و قابل فهم معتقد است که اگر به تاریخ مفهوم آزادی نگاهی بیفکنیم خواهیم دید که این مفهوم بسیار چالش برانگیز تر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم. آزادی تا چه حد دارای مولفه های «اجتماعی» است و جامعه مصرف کننده حاکم چگونه شکل آن را تغییر داده است؟این کتاب فریاد بیدار باشی است به همه کسانی که می پندارند انگاره های بنیادی آزادی ثابت و بلا منازعه اند.
امروزه غرب خود را عاملی مهم در صدور آزادی به اقصی نقاط جهان می پندارد،اما به نظر می رسد که آزادی در خود غرب بیش از همیشه مورد تهدید قرار گرفته است. نیک استیونسون مفاهیم آزادی فردی و اجتماعی را به هم ربط داده و با بررسی شکوه هایی که درباره «ناظرکبیر»ظهور جامعه تجاری و زوال دموکراسی ابراز می شود نشان می دهد که چگونه آزادی خود ما در معرض خطر است.
این کتاب ضمن تاکید بر اهمیت آزادی،آن را به شیوه ای متقاعد کننده به ارزش های دیگری چون برابری و مسئولیت ربط می دهد. استیونسون با اشاره به متفکران مختلف و دیدگاه های مهم در این حوزه، این سوال را مطرح می کندکه در آینده، در جهانی که هر روز نا امن تر، متزلزل تر و آسیب پذیر تر می شود،آزادی چه معنایی پیدا خواهد کرد؟
نیک استیونسون دانشیار جامعه شناسی فرهنگی در دانشگاه ناتینگهام است وآثار بسیاری درباره فرهنگ و سیاست نگاشته است.آثار منتشر شده وی عبارتند از:
دگرگونی رسانه ها(1999)،آشنایی با مجلات مردان(2001)، فرهنگ و شهروندی(2001)، آشنایی با فرهنگ های رسانه ای (2002)، شهروندی فرهنگی(2003)، دیوید بویی(2006) وآموزش و شهروندی فرهنگی(2011).
فروشگاه اینترنتی 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی سیاست آزادی و امنیت سیاسی


شابک 9789647440295
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی سیاست
موضوع فرعی آزادی و امنیت سیاسی
نویسنده نیک استیونسون
مترجم مرضیه ملکشاهی
ناشر ویژه نشر
سال انتشار 1393

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 111 صفحه
وزن 128 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 175 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 3 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

[email protected]

دسته بندی موضوعی