کتاب راز سرمایه اثر هرناندو دوسوتو - نی | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
راز سرمایه

راز سرمایه

نی

قیمت اصلی: 420,000 ریال

مقدار تخفیف: 42,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 378,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نی منتشر کرد:
«دو سوتو به تنهایی انقلابی را در جهان سوم برانگیخته است... راز سرمایه توانسته است بعد از مدتی طولانی یکی از معدود روش های جدید و واقعاً امیدبخش را برای مهار فقر به همراه بیاورد.»
فرانسیس فوکویاما، نویسنده ی کتاب های پایان تاریخ
و آخرین مرد
«تفکر تازه نادر است - این کتاب ظرفیت تبدیل اقتصاد کشورهایی را دارد که تاکنون نتوانسته اند مناسبات سرمایه داری را برای مردم خود به خدمت گیرند... این کتاب تحلیل می کند اقتصادهایی که ابتدا ساختارهای ضروری قانونی را ایجاد نکرده و همچنین اجازه نداده اند که اقتصاد «بازار سیاه» وارد جریان اصلی اقتصاد بشود، چگونه شکست می خورند.»
دیوید اوئن، وزیر امور خارجه ی سابق بریتانیا
«راز سرمایه ظرفیت ایجاد انقلابی جدید و فوق العاده مفید را دارد. زیرا از مهم ترین علت شکست در جهان سوم و کشورهای کمونیستی سابق سخن می گوید: فقدان حکومت قانون که از مالکیت خصوصی حمایت کند و چارچوب لازم را برای کسب و کار آزاد فراهم نماید. خواندن این کتاب برای تمام آن هایی که مسئول ثروت ملل هستند الزامی است.»
مارگارت تاچر، نخست وزیر سابق بریتانیا
ارناندو د سوتو، اقتصاددان پرویی، نویسنده کتاب های راه دیگر و راز سرمایه، رئیس موسسه آزادی و دموکراسی (ILD) در پرو، از مدافعان اقتصاد بازار و حقوق مالکیت است. مجله تایم د سوتو را در ردیف پنج رهبر بزرگ امریکای لاتین در قرن بیستم جای داده است.
او که اصلیت پرویی دارد مدرک تحصیلی عالی خود در رشته اقتصاد را از کشور سوئیس دریافت کرد و در همان جا به استخدام سازمان تجارت جهانی درآمد و پس از برپایی دموکراسی در پرو در سال 1979 به این کشور بازگشت. اندیشه های ارناندو د سوتو و فعالیت ILD مورد تحسین رهبران جهان از هر طیف سیاسی از رونالد ریگان و مارگارت تاچر تا بیل کلینتون، کوفی عنان و برندگان نوبل اقتصاد قرار گرفته است. د سوتو در سال 2005 همراه با مادلین آلبرایت، وزیر امور خارجه سابق امریکا، به ریاست کمیسیون سازمان ملل برای توانمندسازی حقوقی فقرا برگزیده شد که توصیه های سال 2008 آن ها در جای دادن فقرای جهان در حال توسعه زیر چتر حاکمیت قانون، بخشی از دستور کار سازمان ملل و اتحادیه افریقا شده است.
فریدون تفضلی (1396-1319) به سال 1343به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس رفت تا در رشته ی اقتصاد تحصیل کند. پس از گذراندن مقطع لیسانس به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی رفت و مقطع فوق لیسانس رشته ی اقتصاد را در آن جا به پایان رساند و سرانجام با اخذ مدرک دکترای اقتصاد از همان دانشگاه فارغ التحصیل شد. او سال های متمادی استاد اقتصاد در دانشکده ی علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی بود و آثار مهمی در حوزه ی اقتصاد از خود به جای گذاشت.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی اقتصادی عمومی


شابک 9789643128333
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی اقتصادی
موضوع فرعی عمومی
نویسنده هرناندو دوسوتو
مترجم فریدون تفضلی
ناشر نی
سال انتشار 1398

نوبت چاپ 11
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 327 صفحه
وزن 380 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 285 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 7 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی