کتاب تونل اثر فرهاد کشوری - نیماژ | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
تونل

تونل

نیماژ

قیمت اصلی: 110,000 ریال

مقدار تخفیف: 11,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 99,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نیماژ منتشر کرد:
مجموعه داستان (تونل)حکایت از سبک و سیاق نویسنده ای دارد که شخصیت هایش را در موقعیت هایی رازناک به تصویر می کشد و مخاطب را با لایه های دیگری از زندگی روزمره آشنا می کند.
توجه به زبانی ساده و روان از مهم ترین ویژگی های این نویسنده است و این مهم در داستان های تونل به اوج می رسد. هنر او در هم آمیزی استادانه ی واقعیت و خیال است. خودش می گوید: (تخیلی به کمک واقعیت می آید تا نویسنده بگوید این روزگار آن چیزی نیست که او باید جریمه ی به دنیا آمدن آن را بابتش بپردازد. یا می خواهد بزند زیر همه چیز و بگوید این دنیا پوچ بیهوده است. شاید هم در لابه لای دنیایی که سگ صاحبش را نمی شناسد بارقه هایی از امید ببیند. یا در همین سناریوی وحشت چیزهایی پیدا کند که مایه ی دلگرمی باشد.)
تا از در تو رفتم، دلم هری ریخت. مرغی دریایی از میان در کم عرض محل دیده بانی گر زد و رفت. از صدای ناگهانی بال زدنش حسابی ترسیده بودم. یک دقیقه ای همان جا ایستادم و به صدای امواج گوش دادم تا تپش قلبم کمی آرام گرفت. کورمال به طرف راست اتاق رفتم، دست بر حروف لاتین سنگ قبر زن ناشناس نشستم. انگار پیش تر فراموشش کرده باشم، زخم دستم شروع به سوزش کرد. باید دست به کار می شدم و چند عکس در نور فلش از سنگ قبر می گرفتم و می رفتم. امیدوار بودم کسی نور فلش دوربین را از بیرون نبیند که کنجکاوی اش گل کند بلند شود و بیاید تا ببیند در ساعت تعطیلی قلعه چه کسی این جاست. دوربین کوچکم را از توی جیب پیراهنم در آوردم. هراسان به ورود کسی چشم دوختم که تا می آمد توی اتاق نصفه عمرم می کرد. بیشتر ترسم هم از این بود که نمی توانستم حدس بزنم کیست. کلمه ی روح که از ذهنم گذشت بیشتر ترساندم.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی ادبیات داستان کوتاه ایرانی


شابک 9786003673700
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی ادبیات
موضوع فرعی داستان کوتاه ایرانی
نویسنده فرهاد کشوری
مترجم
ناشر نیماژ
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 124 صفحه
وزن 112 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 158 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 2 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی