کتاب جامعه‌شناسی گیدنز (چاوشیان) اثر آنتونی گیدنز - نی | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
جامعه‌شناسی گیدنز (چاوشیان)

جامعه‌شناسی گیدنز (چاوشیان)

نی

قیمت اصلی: 880,000 ریال

مقدار تخفیف: 88,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 792,000 ریال


درخواست تامین موجودی

توضیحات:

انتشارات نی منتشر کرد:
چهارمین ویراستِ کتاب درسی کلاسیک آنتونی گیدنز همانند ویراست های قبلی آن در خاطر دانشجویان و استادان باقی خواهد ماند. در این کتاب گیدنز با مهارت کامل یکی از شرح های مقدماتی معتبر رشته ی جامعه شناسی را با روایتی تازه و جذاب درباره ی تغییر اجتماعی در دنیای معاصر، که مفهوم جهانی سازی در کانون توجه آن است، درهم می آمیزد.
آنتونی گیدنز در این کتاب جوهره ی ایده هایی را در اختیار دانشجویان جدید قرار می دهد که درباره ی آن ها با رهبران سیاسی جهان گفت وگو کرده است. این کتاب فراتر از کتاب های درسی است. گیدنز نشان می دهد که اگر بخواهیم به مسائل بزرگ جهانی که زندگی مان را تحت الشعاع قرار داده بپردازیم، شناخت جامعه تا چه حد ضروری است. نتیجه ی خواندن کتاب مشارکت بیشتر و توانایی افزون تر برای برخورد با این مسائل است.
این ویراست شامل اطلاعات جدید فراوانی است. تمام داده های تجربی آن از جدیدترین داده های موجودند. ویراستِ اولیه ی کتاب نخستین متنی بود که به بررسی مهم ترین حوزه های جامعه شناسی، مانند تأثیر جهانی سازی، می پرداخت. ویراستِ جدید نیز همین کار را می کند: این اولین کتاب درسی در حوزه ی جامعه شناسی است که به طور کامل با تأثیر اینترنت و اقتصاد جدید سازگار است. تحولات مذکور در بسیاری از فصول این کتاب تحلیل شده اند.
به علاوه، ویراستِ چهارم، فصل ها و بخش های گوناگون جدیدی را نیز شامل می شود. برای مثال، فصل های تازه ای چون فقر، رفاه و طرد اجتماعی در کتاب گنجانیده شده است. همانند ویراست های قبلی، جهت گیری کتاب به شدت تطبیقی است و اطلاعات مندرج در آن از جوامع و فرهنگ های مختلف جهان برگرفته شده است. حتی بر نظریه ی جامعه شناختی تأکید بیشتری شده است. فصول اختصاص یافته به نظریه، به شخصیت های کلاسیک می پردازند اما نویسندگان متأخری چون اولریش بک، مانوئل کاستلز و نویسنده ی همین کتاب، آنتونی گیدنز، را نیز مورد بحث قرار می دهند.
در این کتاب، علاوه بر ارقام و نمودارها، روش های کمک آموزشی متعددی در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. این کتاب به نحوی طراحی شده است که با منابع اینترنتی هماهنگ باشد و در آن رهنمودهای روشنی در مورد چگونگی پیگیری این منابع به دانشجویان داده شده است. کتاب حاضر، که نوشته ی یکی از جامعه شناسان پیشتاز جهان است، نوآوری و قابلیت فهم را به روشی تلفیق کرده است که در هیچ متن دیگری نظیر ندارد.
حسن چاوشیان به سال 1341 در تبریز متولد شد. تحصیلات دانشگاهی خود را از سال 1365 در رشته ی علوم اجتماعی و جامعه شناسی در دانشگاه تهران آغاز کرد و در سال 1380 با اخذ مدرک دکتری در رشته ی جامعه شناسی از همان دانشگاه فارغ التحصیل شد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی علوم اجتماعی جامعه شناسی و مردم شناسی


شابک 9789643129149
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی علوم اجتماعی
موضوع فرعی جامعه شناسی و مردم شناسی
نویسنده آنتونی گیدنز
مترجم حسن چاوشیان
ناشر نی
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 14
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب وزیری
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 1096 صفحه
وزن 1500 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 1757 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 5 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 3 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 17 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی