کتاب خود برتر اثر مایک بایر - نوین | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
خود برتر

خود برتر

نوین

قیمت اصلی: 490,000 ریال

مقدار تخفیف: 49,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 441,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نوین منتشر کرد:
از خودت بپرس...
حقیقتا همونی هستی که می خوای باشی؟ این همون زندگیه که واقعا می خوای؟ هرروز، بهترین خودت رو زندگی می کنی؟ چیو می تونی امروز تغییر بدی؟
به این سوالات چگونه پاسخ می دهید؟ در مورد زندگی روزمره خود فکر کنید. آیا در حال پیشرفت هستید یا درجا می زنید؟ آیا روزهایتان پر است از کار، روابط و فعالیت هایی که هماهنگ با خود اصیل تان است یا که احساس می کنید بر روی تردمیلی از مسئولیت ها به دام افتاده اید؟ اگر آرزوی زندگی بهتری دارید، الان وقت آن است که آرزویتان را به واقعیت تبدیل کنید و ابزارهایی را که برای طراحی یک زندگی، در عمیق ترین لایه های آن نیاز دارید در اختیارتان است. کتاب (خود برتر) این را به شما نشان خواهد داد. مایک بایر که توسط هزارانمراجع خود که زندگی شان را تغییر داده است، به عنوان کوچ مایک شناخته می شود، به افراد زیادی از ستاره های موسیقی گرفته تا مدیران کسب و کار و افرادی مثل شما، که به دنبال بهترین خود بودن هستند، کمک کرده است. او این کار را با راهنمایی آن ها برای پرسیدن یک سوالات مهم ولی سخت از خودشان انجام داده است. سوالاتی مثل: (ارزش های اصلی شما چه چیزهایی هستند؟)، (هرشب که به رختخواب می روید، از صبحی که بیدار شدید آگاه ترید؟) و (آیا من، برخی از جنبه های سلامت فیزیکی خود را به دلیل ترس یا انکار نادیده می گیرم؟)، او به افراد کمک می کند تا ببینند که واقعا خود برتر و خود تخریب گرشان چه شکلی است.
کتاب (خود برتر) با کار کردن روی هریک از هفت حوزه زندگی (اجتماعی، شخصی، سلامت، آموزش و تحصیلات، روابط، کار و حرفه و توسعه معنوی)، راهنمایی است جامع، متمرکز، قابل دسترس، تعاملی و عصاره تمام دانش مایک که تمایل افراد به تغییر را روشن می کند. (خود برتر) به شما این قدرت را خواهد داد که اصالت تان را در آغوش کشیده، آنچه را که مانع تان بوده و شما را عقب نگه داشته است، شناخته و از آن عبور کنید تا زندگی پربارتری داشته باشید.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی کسب و کار و تجارت موفقیت


شابک 9786008738787
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی کسب و کار و تجارت
موضوع فرعی موفقیت
نویسنده مایک بایر
مترجم افشین چایچی نصرتی
ناشر نوین
سال انتشار 1398

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 336 صفحه
وزن 360 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 221 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 2 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 2 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 11 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

[email protected]

دسته بندی موضوعی