کتاب فریب ایکاروس اثر ست گودین - نوین | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
فریب ایکاروس

فریب ایکاروس

نوین

قیمت اصلی: 490,000 ریال

مقدار تخفیف: 49,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 441,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نوین منتشر کرد:
ست گودین در الهام بخش ترین کتاب خود (فریب ایکاروس)، خوانندگان را به چالش می کشد تا شجاعت پیدا کنند و با کار خود به عنوان نوعی هنر برخورد کنند.
شاید افسانه ایکاروس را شنیده باشید. پدر ایکاروس برای او بال هایی از جنس موم و پر ساخت و به او گفت تا بیش از حد نزدیک به خورشید پرواز نکند؛ ایکاروس این هشدار را نادیده گرفت، موم ها آب و بال ها جدا شدند و ایکاروس به سرنوشت شوم خود دچار شد. درس این افسانه: جانب احتیاط را رعایت کن و به حرف افراد متخصص گوش کن.
اما پدر ایکاروس به او هشدار داده بود تا در ارتفاع کم نیز خودداری کند، زیرا آب دریا قدرت پرواز بالهایش را می گرفت. پرواز کردن بیش از حد در ارتفاع کم حتی خطرناک تر از پرواز کردن بیش از حد در ارتفاع کم حتی خطرناک تر از پرواز کردن بیش از حد در ارتفاع کم، نه تنها به خودمان، بلکه به کسانی که وابسته به ما هستند یا ممکن است از تلاش ما سود ببرند، ضرر می رسانیم.
راه ما، حماقت بی پروا غیرعاقلانه نیست. بلکه انسان بودن است؛ یعنی دست به هنر زدن و پرواز کردن بسیار بالاتر از حد ممکنی که به ما آموخته شده است. پس دست به هنر بزنید. هنرمند بودن یک طبیعت ژنتیکی یا یک استعداد خاص نیست. هنرمند بودن نگرشی است که همه ی ما می توانیم به کار بگیریم.
فارغ از اینکه معلم، مهندس، دکتر، مدیر میان رده یا نماینده خدمات مشتریان باشید، می توانید با آوردن بهترین خودتان در کار، در ارتفاع بالاتری پرواز کنید. شما می توانید به آنچه امروز انجام می دهید و اینکه فردا چگونه پیشرفت کنید، اهمیت دهید. گودین به ما نشان می دهد که چگونه این کار ممکن است و ما را متقاعد می کند که چرا انجام آن ضرورت دارد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی روانشناسی موفقیت


شابک 9786008738831
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی روانشناسی
موضوع فرعی موفقیت
نویسنده ست گودین
مترجم امیر بیرانوند
ناشر نوین
سال انتشار 1398

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 288 صفحه
وزن 302 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 176 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 1 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 1 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 7 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

[email protected]

دسته بندی موضوعی