کتاب جستارهایی در رهبری اثر پیتر دراکر - نی | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
جستارهایی در رهبری

جستارهایی در رهبری

نی

قیمت اصلی: 340,000 ریال

مقدار تخفیف: 34,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 306,000 ریال


درخواست تامین موجودی

توضیحات:

انتشارات نی منتشر کرد:
دانشگاه هاروارد نقشی بس مهم و تعیین کننده در سرنوشت جهان ایفا کرده چرا که بسیاری از رهبران سیاسی اقتصادی اجتماعی صنعتی جهان در آن آموزش دیده اند یا از تجربه و دانش درس خوانده های آن مرکز بهره مند شده اند. این کتاب حاصل پژوهش گروهی از برجسته ترین پژوهشگران این دانشگاه درباره ی موضوعات مهمی چون اخلاق، سیاست، استراتژی، سازمان دهی، یادگیری سازمانی، جانشینی، فرهنگ سازمانی و خلاقیت است که با بهره گیری از تجربیات اجرایی در سازمان های بزرگی چون دستگاه ریاست جمهوری آمریکا، بریتیش پترولیوم، هیولیت پکارد، بی بی سی، ناسا و مانند این ها رقم خورده است.
محتوای مقالات بیشتر با فلسفه و سرشت رهبری و ویژگی های آن سروکار دارد به گونه ای که خواننده را به اندیشیدن درباره ی این کیفیت های مهم انسانی وامی دارد. درست است که هر مدیر و هر رهبری، از جامعه و فرهنگی که در آن رشد کرده اثر می پذیرد ولی این ما را از مطالعه و پژوهش درباره ی درون مایه ی کیفیت رهبری بی نیاز نمی سازد که هیچ، خود می تواند انگیزه ای باشد برای این که ببینیم چگونه می توانیم از حاصل اندیشه ها و پژوهش های متفکرانی که در فرهنگ و اجتماعی دیگر رشد کرده اند برای مدیریت بهتر زندگی و اجتماع خود بهره مند شویم.
جیمز جی. مارچ (تولد 1928) استاد ممتاز دانشگاه استنفورد و دارای درجه ی دکتری از دانشگاه ییل است (1953). شهرت او به دلیل مطالعاتش در زمینه ی علوم سیاسی و تحقیق درباره ی نظریه ی سازمانی و نیز طرح نظریه ی شرکت است. او طی بیش از هفتاد سال فعالیت دانشگاهی خود ده ها مقاله و نزدیک به سی عنوان کتاب به تنهایی یا با همکاری دیگر پژوهشگران، تألیف کرده است. علاوه بر این، او صاحب چند مجموعه شعر است؛ نیز نویسندگی دو فیلم نامه را در موضوع عای مرتبط با زمینه های پژوهشی اش برعهده داشته است. مارچ عضو آکادمی های مهم در کشور خود (ایالات متحده) و سوئد و نروژ است، و به خاطر خدمات علمی اش از 16 دانشگاه مهم در جهان دکترای افتخاری دریافت کرده است. کتاب حاضر نخستین تک نگاشت از اوست که به فارسی ترجمه می شود.
محمدابراهیم محجوب متولد سال 1330 در تهران است. فارغ التحصیل مقطع دكتری در رشته ی دینامیک سیستم‏ها از دانشگاه اوتاوای كاناداست و درحال حاضر در دانشگاه امیركبیر تدریس می کند.
فروشگاه اینترنتی کتاب 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی سیاست عمومی


شابک 9789641851721
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی سیاست
موضوع فرعی عمومی
نویسنده پیتر دراکر
مترجم محمد ابراهیم محجوب
ناشر نی
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 6
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 336 صفحه
وزن 380 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 122 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 5 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی