کتاب دور تا دور دنیا (10)(تماشاچی محکوم به اعدام) اثر ماتئی ویسنی یک - نی | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
دور تا دور دنیا (10)(تماشاچی محکوم به اعدام)

دور تا دور دنیا (10)(تماشاچی محکوم به اعدام)

نی

قیمت اصلی: 160,000 ریال

مقدار تخفیف: 16,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 144,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نی منتشر کرد:
وکیل مدافع (به تماشاچی متهم): آقا، واسه ی یه بار هم که شده توی زندگی تون نشون بدین که یه مردین... این تفنگ رو بردارین، برین پشت صحنه و یه گلوله توی مخ تون خالی کنین. دادستان: فقط یه گلوله، درد نمی گیره، هیچی حس نمی کنین... همه هم براتون کف می زنن، برای همچین پایان درخشانی، ما هم می تونیم بریم خونه هامون... اگه این کار رو بکنین یعنی همه چیز از بین نرفته، یعنی یه چیزی هنوز توی اون بالا خونه تون تپش داره... یه جرقه... در آخرین ثانیه ی زندگی تون، عمق جنایت تون رو فهمیدین...
ماتئی ویسنی یک، نمایشنامه نویس و شاعر، 29 ژانویه سال 1956 در رومانی به دنیا آمد. در رشته ی فلسفه و تاریخ در دانشگاه بخارست تحصیل کرد و در سن 31 سالگی از رژیم کمونیست کشورش گریخت و پناهنده ی کشور فرانسه شد. ویسنی یک تا امروز بیش از چهل نمایشنامه به زبان رومانیایی و بیست نمایشنامه به زبان فرانسوی نوشته است و مهم ترین نمایشنامه نویس رومانی به حساب می آید.
«داستان خرس های پاندا به روایت یک ساکسیفونیست که دوستی در فرانکفورت دارد»، «سه شب با مادوکس»، «پیکر زن همچون میدان نبرد در جنگ بوسنی»، «اسب های پشت پنجره»، «تماشاچی محکوم به اعدام» و «ریچارد سوم اجرا نمی شود» آثاری است که نشر نی از او منتشر کرده است.
تینوش نظم جو، کارگردان، نویسنده و بازیگر، متولد سال 1353 در تهران است. از سال 1370 تا 1379 در فرانسه نمایشنامه هایی از هارولد پینتر، ژان تاردیو، اوژن یونسکو، آنتوان چخوف و محسن یلفانی را به زبان فرانسه روی صحنه برده است. از سال 1380 فعالیت تئاتری خود را در ایران با ترجمه و اجرای آثار ماتئی ویسنی یک آغاز کرد: «داستان خرس های پاندا به روایت یک ساکسیفونیست که دوست دختری در فرانکفورت دارد»، «سه شب با مادوکس»، «تماشاچی محکوم به اعدام» و «پیکر زن همچون میدان نبرد در جنگ بوسنی». نمایشنامه نویسانی که او به زبان فارسی یا فرانسه ترجمه کرده است: ساموئل بکت، آگوتا کریستوف، ژان تاردیو، یون فوسه، هارولد پینتر، ژان لوک لاگارس، برنار ماری کلتس، مارگریت دوراس، اریک امانوئل اشمیت، بهرام بیضایی، محمد یعقوبی، محمد چرم شیر، نغمه ثمینی، محمد رحمانیان و امیررضا کوهستانی.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی سینما و تئاتر نمایشنامه و فیلمنامه


شابک 9789643129446
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی سینما و تئاتر
موضوع فرعی نمایشنامه و فیلمنامه
نویسنده ماتئی ویسنی یک
مترجم تینوش نظم جو
ناشر نی
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 10
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب جیبی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 128 صفحه
وزن 104 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 26 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 9 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی