در انتظار گودو (شومیز)

نویسنده:

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
1785

دفعات پیشنهاد کتاب
3

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
27

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب در انتظار گودو

انتشارات کارنامه منتشر کرد:
«گمان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم برای کسانی که با آثار بکت، چه در روایت انگلیسی و چه در روایت فرانسوی، آشنایی دارند روشن است که ترجمۀ این آثار به فارسی آسان نیست. به خصوص که جهش در سبک یکی از مشخصات بکت است، چنان که هر کدام از نمایش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های او -قطع نظر از رمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایش- زمینۀ کاملاً تازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است و طبعاً در ترجمه نیز هر کدام مسائل خاص خود را پیش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورند. اما نکته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که به مترجم آثار بکت کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند این است که خود بکت کمابیش همۀ آثارش را از فرانسه به انگلیسی یا از انگلیسی به فرانسه ترجمه کرده است. [...] ترجمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حاضر از روی روایت انگلیسی صورت گرفته اما یک دور هم با روایت فرانسه تطبیق شده است.»
ص14
این کتاب ترجمۀ هشت اثر بلند و کوتاه سمیوئل بکت است که به ترتیب عبارت اند از در انتظار گودو، دست آخر، همۀ افتادگان، خُلواره، آخرین نوار کراپ، چه روزهای خوشی، بازی و آره جو.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

درباره این کتاب بیشتر بخوانید

دفعات مشاهده کتاب
1785

دفعات پیشنهاد کتاب
3

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
27

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

 • نظر شما در مورد این کتاب

  نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

   • BAback ABaszadeh
   • پاسخ به نظر

   خیلی قیمتش بالاست.86 هزار تومن برای 386 صفحه. اما خب کیفیت آثار نشر کارنامه هم خیلی بالاست. گرچه در چاپ های جدید دیگه توجه به کیفیت کاغذ (اون کاغذ های نازک و خوش برش که مختص نشر کارنامه بود) کمتر دیده میشه.

 • بریده ای از این کتاب

  بریده های دیگر کاربران