کتاب اتاقی که در آن اتفاق افتاد (خاطرات کاخ سفید) اثر جان بولتون - صدای معاصر | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
اتاقی که در آن اتفاق افتاد (خاطرات کاخ سفید)

اتاقی که در آن اتفاق افتاد (خاطرات کاخ سفید)

صدای معاصر

قیمت اصلی: 1,400,000 ریال

مقدار تخفیف: 280,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 1,120,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات صدای معاصر منتشر کرد:

جان بولتون 13 ماه مشاور امنیت ملی آمریکا بود و برخلاف انتظاری که ما از نام «مشاور» داریم، سمتی نمایشی و حضوری نمادین نداشت. او همفکر و همراه دولت ترامپ و گوینده برخی از جنجالی‌ترین مواضع آمریکا بود. نام بولتون برای بسیاری از ایرانی‌ها یادآور بر باد رفتن توافق هسته‌ای برجام و امیدهای به سرانجام نرسیده است اما برای بولتون یکی از خوشحال‌کننده‌ترین روزهای کاریش بود.

بولتون و ترامپ هم‌حزبی و هم‌راه و هم‌فکر بودند و کسی فکر نمی‌کرد کارشان به چنین رسوایی‌های بکشد؛ بولتون از سمتش استعفا کرد اما ترامپ در توییتی اعلام کرد بولتون استعفا نداده، اخراج شده است! قهر و دعوا همین جا تمام نشد. چند ماه بعد که بولتون دیگر رازنگه‌دار کاخ سفید نبود، اسرار ترامپ را در کتابی 600 صفحه‌ای افشا کرد.

کاخ سفید هر چه توانست کرد تا کتاب به دست کسی نیفتد. انتشار اسناد محرمانه و به خطر افتادن امنیت ملی آمریکا بهانه اصلی ترامپ بود اما قاضی فدرال این بهانه را نپذیرفت و کتاب منتشر شد. طرفداران دو آتیشه ترامپ مثل مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، بولتون را «خیانت‌کار» دانستند و برخی دیگر از جمهوری‌خواه‌ها مثل «جیمز بیکر» او را «خدمتگزار مردم» خواندند. هر چند دموکرات‌ها هنوز دلشان با بولتون جمهوری‌خواه صاف نشده است اما تا توانستند از مستندات کتاب علیه ترامپ استفاده کردند. احتمالاً تنها نقطه مشترک میان دوست و دشمن ترامپ، خواندن کتاب جان بولتون است؛ کتاب «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» از اتفاقاتی می‌گوید که در «اتاق بیضی» کاخ سفید رخ داده است. اتاق بیضی همان محل کار روسای جمهوری آمریکا یا به عبارت دیگر معروف‌ترین دفتر کار جهان است.

اتاقی که در آن اتفاق افتاد ترجمه فارسی کتاب جنجالی جان بولتون است. این ترجمه توسط علی مجتهدزاده ارائه شده است که ترجمه کتاب هایی مثل کار کار انگلیسیهاست نوشته جک استراو، هر روز موهبتی است نوشته جان کری و پرونده همیشگی نوشته ی ادوارد اسنودن را در کارنامه کاری خود دارد. مخاطبان این کتاب ها از ترجمه های علی مجتهدزاده همیشه استقبال کرده اند.

فروشگاه اینترنتی کتاب 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی تاریخ آمریکا


شابک 9786226722414
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی تاریخ
موضوع فرعی آمریکا
نویسنده جان بولتون
مترجم علی مجتهد زاده
ناشر صدای معاصر
سال انتشار 1399

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 706 صفحه
وزن 752 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 5492 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 9 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 2 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 6 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 36 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

[email protected]

دسته بندی موضوعی