کتاب بهانه‌ها را رها کنیم اثر وین دایر - کتاب پارسه | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
بهانه‌ها را رها کنیم

بهانه‌ها را رها کنیم

کتاب پارسه

قیمت اصلی: 365,000 ریال

مقدار تخفیف: 36,500 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 328,500 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد:
می‌گویند عادات قدیمی به سختی از بین می‌روند و یا غیرممکن است بتوان الگوهای رفتاری کهنه را تغییر داد. با این وجود کتابی که در دست دارید برمبنای نوعی باور تالیف شده که معتقد است افکار و رفتارهای نهادینه‌شده رانیز می توان به شکل واقعی ریشه‌کن کرد؛ ضمن اینکه موثرترین راه برای ازمیان برداشتن این عادت‌ها کار کردن روی ساختارهایی است که این عادات فکری را شکل داده و به حمایت از آنها ادامه می‌دهند.
وین دایر در این اثر روش‌های تساهل و مدارا و انعطاف‌پذیری در رفتار و خلقیات را تشریح کرده است. چنین مباحثی مبنای تغییر رفتارها و نگرش‌هایی است که تصور می‌کنیم وحی منزل هستند و هیچ نیرویی قادر به تغییرشان نیست. این کتاب راه‌هایی را به شما نشان می‌دهد که شاید به نظر ساده بیایند ولی با کنار هم قرار دادن آنها می‌توانید به تاثیر و تاثراتش پی ببرید.
شما می‌توانید افکار ناخواسته اما دیرپایتان را که خود را با آنها می‌شناسید و جداناپذیرشان می‌خوانید، کنار بگذارید. رها کردن بهانه‌ها و روش‌های ساده و قدرتمندی برای کنار گذاشتن افکاری که در عمق ذهنتان ریشه دارند و مانع از آن می‌شوند که بدل به موجودی شوید که می‌خواهید باشید.
نویسنده این کتاب را براساس کتاب حکمت آموز لائو ته‌وز با نام “تائو ته‌چینگ” نوشته است. درواقع با مطالعه این کتاب بوده که وین دایر به کشف مفاهیمی رسیده و سعی کرده برداشت‌هایش را تبدیل به راه‌حل‌هایی اخلاقی کند.
کتاب از سه بخش تشکیل شده است: شناختن و کنار گذاشتن عادات دیرینه، اصول عمده رها کردن بهانه‌ها، رها کردن بهانه‌ها (تغییر الگوها). در این بخش‌ها با خصلت های ذاتی خود آشنا می‌شوید و سپس در برابر پرسش‌هایی قرار می‌گیرید که وین دایر برای شما طرح کرده است
فروشگاه اینترنتی 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی روانشناسی ذهن و روح


شابک 9786005733136
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی روانشناسی
موضوع فرعی ذهن و روح
نویسنده وین دایر
مترجم پروین ادیب
ناشر کتاب پارسه
سال انتشار 1394

نوبت چاپ 7
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 368 صفحه
وزن 412 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 31 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 0 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی