کتاب کد فکری اثر دنیل کویین - هورمزد | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
کد فکری

کد فکری

هورمزد

قیمت اصلی: 470,000 ریال

مقدار تخفیف: 47,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 423,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات هورمزد منتشر کرد:
نوشتن یک کتاب مانند سفر، انسان را تغییر می‌دهد. در طی این چهار سال که روی کتاب کد فکری کار می‌کردم توجهم به نکات و لحظات ظریفی جلب شد که قبلاً متوجه آن نبودم؛ و بسیار خوشحالم که در مکان‌هایی مثل نانوایی محله، مدرسه فرزندانم، پمپ‌بنزین و دیگر نقاط شهر ارتباط‌های ظریف و کوچکی را مشاهده می‌کنم که می‌تواند باعث یکپارچه‌سازی فرهنگی شوند.
واقعاً برای رهبرانی که به‌صراحت و صادقانه کاستی‌های خود را بیان می‌کردند احترام قائل هستم. در زندگی شخصی نیز به‌عنوان یک پدر، تغییراتی انجام دادم، کمتر صحبت می‌کنم و به‌دنبال راه‌های بیشتری برای ایجاد احساس تعلق هستم.
برای این‌کار، بازی‌های فوق‌العاده‌ای یاد گرفتم. واقعاً این‌طور نیست که فکر کنم یک دیدگاه ویژه در من ایجاد شده است؛ بلکه حس و حالی مانند یاد گرفتن یک ورزش جدید را دارم؛ در ابتدا کمی مبتدی و ناشیانه عمل می‌کنم اما کم‌کم بهتر می‌شوم.
ایجاد احساس امنیت کد فکری دنیل کویل
ما فکر می‌کردیم طبیعتاً عملکرد گروهی به توانایی‌هایی وابسته است که امکان ‌اندازه‌گیری داشتند: توانایی‌هایی مانند هوش، مهارت، تجربه و… و تصور نمی‌کردیم که الگویی مختصر از رفتارهای ظریف اهمیت داشته باشد؛ اما دراین‌خصوص رفتارهای ظریف موجب تفاوت‌های عمده‌ای شد.
درواقع نظر ما این بود که احساس امنیت، عامل مهمی نیست و صرفاً می‌توان به‌عنوان حال و هوای احساسی به آن توجه کرد و کمتر می‌تواند توانایی ایجاد کند؛ اما آنچه در اینجا می‌بینیم، پنجره‌ای به‌سوی ایده‌ای محکم‌تر باز می‌کند: احساس امنیت صرفاً حال‌و‌هوایی احساسی نیست، بلکه برعکس، بسترساز عاملی است که تفکرات قوی بر اساس آن شکل می‌گیرند.
سؤال بنیادی‌تر این است: این احساس امنیت از کجا نشئت می‌گیرد و چگونه می‌توان این احساس امنیت را پایه‌ریزی کرد؟
وقتی از گروه‌های بسیار موفق درباره شکل رابطه آن‌ها با یکدیگر سؤال می‌کنید، همه جواب مشخصی دارند؛ البته پاسخ آن‌ها دوستی، هم‌گروهی یا هم‌قبیلگی و کلمات مشابه آن‌ها نیست! آن‌ها خود را یک خانواده می‌نامند و هرکدام همین حس مشابه را به نفر دیگر دارد:
برای مثال، کریستوفر بالدوین جزو یگان ‌ششم ‌سیلز نیروی دریایی آمریکا می‌گوید: «درست نمی‌توانم توضیح بدهم؛ اما همه‌چیز خوب است. چندبار می‌خواستم استعفا بدهم؛ اما نتوانستم و بازهم برگشتم. هیچ احساسی را نمی‌توان با این مقایسه کرد. واقعاً همکارانم مانند برادرانم هستند.»

فروشگاه اینترنتی 30بوک

موضوعات:

کتاب عمومی کسب و کار و تجارت موفقیت


شابک 9786226010665
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی کسب و کار و تجارت
موضوع فرعی موفقیت
نویسنده دنیل کویین
مترجم مژگان حیدرعلی
ناشر هورمزد
سال انتشار 1398

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 284 صفحه
وزن 290 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 245 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 6 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی