قانون قهرمانان

قانون قهرمانان

280,000ریال

252,000 ریال

بخشی از کتاب

توضیحات کتاب قانون قهرمانان

انتشارات میلکان منتشر کرد:
از متن کتاب:
این کتاب درباره‌ی قهرمان‌ها و فضایل آن‌هاست. شاید غبطه بخورید و فکر کنید که آیا ممکن است به اندازه‌ی مردان و زنان این داستان‌ها شجاع، دلسوز یا فروتن باشید؟! به شما قول می‌دهم که می‌توانید! برای برخی زندگی مطابق قانون قهرمانان بسیار طبیعی است، اما برای بیش‎تر ما این‌طور نیست. ما باید بیاموزیم که چگونه این فضایل را در زندگی خود به دست آوریم. باید این فضایل را در زندگی دیگران ببینیم تا بتوانیم در زندگی خودمان هم منعکس‌شان کنیم. باید کسب این ویژگی‌ها را با قدم‌های کوچک آغاز کنیم؛ قدم‌های کوچکی که به‎آرامی پایه و اساس شخصیت ما را شکل می‌دهند.
قانون قهرمانان ادای احترام دریاسالار مک ریون است به قهرمانانی معمولی و حقیقی که در طول سال ها فعالیتش در میدان های نبرد و بیمارستان ها و دانشگاه ها با آن ها برخورد کرده است، کسانی که تلاش می کنند به سهم خود در نجات دنیا مشارکتت کنند.
مک ریون وقتی پسر بچه ای در تگزاس بود رویای ابرقهرمان بودن در سر داشت، مشتاق بود شنلی بپوشد و با قدرت های ماورایی اش دنیا را از نابودی نجات دهد. اما بزرگ تر که شد و چهار گوشه ی دنیا را زیر پا گذاشت، هر جایی که رفت قهرمانانی واقعی دید، قهرمانانی که هیچ کدامشان قدرت های ماورایی نداشتند، هیچ کدامشان شنل یا ردای کلاه دار نمی پوشیدند. ولی همه شان خصلت هایی داشتند که به آنها قدرت یاری رساندن به دیگران را می داد. قدرت ایجاد تغییر. قدرت نجات دنیا: شجاعت، فروتنی، آمادگی برای ایثار، و حس عمیق صداقت.
قانون قهرمانان رمز نوشته، معما یا پیام سری نیست. این کتاب مجموعه ای از قوانین رفتاری است، درس هایی درباره ی فضایل که می تواندد اساس شخصیت ما در مسیر یافتن افتخار و احترام باشند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

تعداد مشاهده این کالا:
113 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
0 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
0 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
0 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
1 نفر

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران