30بوک
کتاب عمومی
کامپیوتر و تکنولوژی
عمومی
آموزش کامل آردوینو ARDUINO بر اساس پروژه‌های کاربردی

آموزش کامل آردوینو ARDUINO بر اساس پروژه‌های کاربردی

(0)

1,500,000ریال

1,350,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
82

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
1

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب آموزش کامل آردوینو ARDUINO بر اساس پروژه‌های کاربردی

انتشارات دانشگاهی کیان منتشر کرد:
شده که به یک وسیله برقی نگاه کرده‌ باشید و برایتان سوال پیش آمده باشد که چطور کار می‌کند؟ به احتمال زیاد، بله و آن وسیله ممکن است یک قایق کنترلی، کنترل تلویزیون، سیستم کنترل آسانسور، دستگاه فروش خودکار و یا یک اسباب‌بازی برقی بوده باشد. آیا تا به حال قصد داشته‌اید که یک ربات، یک ایستگاه هواشناسی یا یک سیستم هوشمند و خودکار بسازید، ولی نمی‌دانید از کجا و چطور شروع کنید؟ بورد آردوینو می‌تواند پاسخگوی بسیاری از این سوالات شما باشد. بورد آردوینو به شما این امکان را می‌دهد که با هزینه کم و بسیار ساده وارد دنیای رباتیک و الکترونیک شوید و ایده‌های جالب و شاید جدید خود را پیاده‌سازی کنید.
مولفان این کتاب سال‌هاست که در زمینه رباتیک در بخش‌های صنعت و دانشگاه مشغول به فعالیت هستند و از بورد آردوینو در بسیاری از پروژه‌های کاربردی خود بهره برده‌اند و این کتاب به نوعی حاصل تجربیات چندین و چند ساله آنها در این زمینه است.
تمام تلاش نویسندگان کتاب حاضر، به نحوی است که خواننده پس از مطالعه کامل و دقیق آن، قادر باشد هر ایده‌ای که در ذهن دارد را پیاده‌سازی کند و حتی اگر توانایی تولید و عرضه آن را داشت، بتواند محصول خود را برای فروش در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. در این کتاب بیش از 40 پروژه از روشن کردن LED تا کنترل اشیا از طریق اینترنت به‌صورت کامل و قدم‌به‌قدم بررسی و تشریح شده است. لازم است ذکر شود که برای مطالعه کتاب نیاز به دانش خاصی نیست و این کتاب برای همه سنین قابل استفاده است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ