جمعه سیاه - تخفیف تا 60 درصد

خواهران شنل

نویسنده:

880,000ریال

792,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
117

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب خواهران شنل

انتشارات کوله پشتی منتشر کرد:
آنتوانت و گابریل "کوکو" شنل می‌دانستند که سرنوشت برای آنها آیندۀ بهتری رقم زده است. در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمدند و بعدها در صومعه راهبه‌ها به گونه‌ای تربیتشان کردند که بتوانند به‌عنوان همسر یک کشاورز یا دست‌فروش، زندگی ساده‌ای داشته باشند. اما بریده‌های مجلات و رمان‌های عاشقانه‌ای که در اتاق خود پنهان می‌کردند تنها چیزهایی بودند که برای زنده نگه‌ داشتن رؤیاهای آینده‌شان در اختیار داشتند.
خواهران شنل بالاخره به سنی رسیدند که باید صومعه را ترک می‌کردند و در پشت دیوارهای آنجا، روی پای خود می‌ایستادند. آنها مصمم بودند تا خود را به جامعه‌ای ثابت کنند که همیشه نادیده‌شان می‌گرفت. تغییر شگرف زندگی آنها از کافه‌های پرزرق‌وبرق مولین و سالن‌های درخشان مد ویشی شروع شد، به مغازۀ کلاه‌فروشی کوچکی در خیابان کمبونِ پاریس رسید و بعدها این مغازه تبدیل به بوتیک و درنهایت یکی از سالن‌های مجلل و پرطرفدار فرانسه شد.
زندگی خواهران شنل با شروع جنگ جهانی اول دوباره دست‌خوش آشفتگی‌ها و تغییراتی می‌شود که آنان را مجبور به گرفتن تصمیم‌هایی دشوار و برگشت‌ناپذیر می‌کند. خواهران شنل در این مقطع زمانی باید شهامت داشته باشند تا دنیای خودشان را در صنعت مد بسازند حتی اگر در این راه از هم جدا باشند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
117

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران