یاد او

(0)
نشر:

1,460,000ریال

1,314,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1622

علاقه مندان به این کتاب
30

می‌خواهند کتاب را بخوانند
4

کسانی که پیشنهاد می کنند
7

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب یاد او

انتشارات آموت منتشر کرد:
کِنا روآن مادری دل‌شکسته است که به دلیل اشتباهی مرگبار، پنج سال از عمرش را در زندان سپری کرده است. پس از آزادی، به امید دیدار دختر چهارساله‌اش به شهر بازمی‌گردد. اما هیچ‌کس پذیرای او نیست؛ همه پل‌های پشت‌سرش خراب شده‌اند. کنا به‌سختی تلاش می‌کند تا حُسن‌نیت خود را اثبات کند، اما همه می‌خواهند او را از زندگی دخترش بیرون برانند.

تنها کسی که روزنه‌ای از امید به رویش می‌گشاید، لجر وارد است. اما اگر کسی به رابطه‌ی آن‌ها پی ببرد، همان کورسوی امید هم از دست می‌رود. حال کنا باید راهی بیابد تا با جبران اشتباهات گذشته، آینده‌ای پر از شادی و امید را برای خود و عزیزانش رقم بزند.?️رمانی سرشار از عشق و احساسات عمیق انسانی، اشک‌ها و لبخندها.

-آمازون?️کالین هوور اندوه و گناه را می‌کاود تا داستانی چندلایه خلق کند که شخصیت‌هایش با تمام وجود برای عشق‌شان می‌جنگند. از خواندن این رمان پشیمان نخواهید شد.

- پابلیشرز ویکلی?️رمانی پر اندوه و در عین‌حال امیدبخش.

-نِرد دیلی?️یادِ او رمانی پر از بیم و امید است که کالین هوور را به درجه‌ای متفاوت از نویسندگی ارتقاء داده، رمانی عاشقانه و گاه بسیار اندوهناک که احساسات شما را به شدت درگیر می‌کند.

-کرکس ریویوز?️رمانی عاشقانه که شما را از هم می‌درد و از نو می‌سازد. شاهکاری احساسی درباره‌ی رنج و امید، اندوه و بخشش که نشان می‌دهد عشق چگونه شفا می‌بخشد.

-پاپ‌شوگر▪️کالین هوور در سال 1979 در سولفور اسپرینگز، تگزاس دیده به جهان گشود. هوور بیش از بیست رمان نوشته که فضایی عاشقانه و معمایی دارند. بیشتر آثار او جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز بوده‌اند. خانم هوور لیسانس علوم اجتماعی دارد و تا کنون نامزد و برنده‌ی جوایز گوناگونی برای آثار ادبی خود شده است. وی هم‌چنین بنیان‌گذار موسسه خیریه‌ی The Bookworm Box است.

از دیگر آثار او مطرح او می‌توان به رمان‌های #ما_تمامش_می_کنیم و #اگر_حقیقت_این_باشد اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی سی بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ