• نمایشگاه کتاب مجازی

بهینه کاوی (3)

150,000ریال

135,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
46
علاقه مندان به این کتاب
0
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب بهینه کاوی

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی منتشر کرد:
بر پایه ی تحقیقاتی که به تازگی بر روی شرکت های موفق انجام شده است، یکی از مهم ترین و قوی ترین ابزارها برای یادگیری، نوآوری و بهبود، بهینه کاوی (الگوبرداری) است. بهینه کاوی فرایندی است پیوسته و نظام مند که به ارزیابی و مقایسه ی محصولات، خدمات، فرایندها و راهبردهای سازمان با برترین ها و کشف فاصله و علل آن می پردازد و هدف اصلی آن یادگیری، بهبود و تعالی سازمانی است. بهینه کاوی اثربخش و کارآمد، با رویکرد مدیریت دانش، راهی میان‌بُر برای تحول و تعالی در سازمان است.
هدف این کتاب ارائه ی مجموعه راهنمایی های کاربردی برای بهینه کاوی و به اشتراک گذاشتن بهترین بجربیات در این زمینه است. در این کتاب سعی شده تئوری در حداقل نگه داشته شود و محتوای آن به گونه ای تنظیم شده است که در یک ترتیب منطقی، اجرای یک پژوره ی بهینه کاوی را دنبال می کند، بنابراین می تواند به عنوان یک راهنمای جامع استفاده می شود.
این کتاب در سه جلد منتشر شده است. جلد اول به مفاهیم و انواع روش های بهینه کاوی می پردازد و در جلد دوم و سوم، فرایند بهینه کاوی شامل مرحله های برنامه ریزی، اجرا و بهبود به همراه مطالعات موردی ارائه می شود.
این کتاب در حوزه ی کتاب های مدیریتی بوده و برای تمامی مدیران و کارشناسان بهبود، کیفیت و تعالی در حوزه های تولیدی و خدماتی قابل استفاده و مفید است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران