امید نه تنها هرگز نمی‌میرد بلکه به وقتش هم دوباره سر بر آورده و می‌تازد!

این حرف ما نیست، حرف اندرو شافر نویسنده پرفروش آمریکایی‌ست! یا بهتر است بگوییم حرف جو بایدن و باراک اوباما! دو چهره معروف جهان سیاست که در ماجراهای جذابی که شافر برایشان خواب دیده همراه هم می‌شوند و اتفاقات هیجان انگیزی را پشت سر می‌گذارند.

پیش‌تر اندرو شافر کتابی با نام امید هرگر نمی‌میرد منتشر کرد که در آن باراک اوباما و جوبایدن را وارد دنیای پر رمز و راز کارآگاهان کرده بود. کتابی که با استقبال خوبی از سمت منتقدین و مخاطبین مواجه شد و به دلیل موضوع جذاب و طنزگونه‌اش توجه بسیاری را در جهان به خود جلب کرد.

و حالا نوبت رسیده به دنباله این کتاب که در قالب کتابی دیگر با نام امید دوباره می‌تازد منتشر شده است و در کمترین زمان نامزد عنوان بهترین کتاب طنز سال ۲۰۱۹ از نظر کابران سایت گودریدز شد.

امید دوباره می‌تازد همانند نسخه اول این کتاب، ماجراهای تازه‌ای برای این دو سیاست‌مدار آمریکایی دارد. اوباما و بایدن باز هم در نقش دو کارآگاه وارد عمل می‌شوند تا پرده از فسادی بزرگ بردارند. اما آیا در این راه موفق می‌شوند؟!

باهم نظراتی راجع به این کتاب را بخوانیم:

کتاب‌های دنباله‌دار اغلب بسیار ناامیدکننده هستند. ولی خوشبختانه امید دوباره می‌تازد این‌طور نیست.
آنیستون استار

بازی برای جو و باری در جریان است. این یک داستان خیالی جالب است با جزییات کافی… تا با این نوع واقعیت نیز در ارتباط باشید.
بوک‌لیست

یک‌بار دیگر شافر تصویری متقاعدکننده از قهرمانان اکشن غیرعادی خودش ارائه می‌دهد.
پابلیشرز ویکلی

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود