گاهی اوقات کودکان از یک جا نشستن و گوش دادن به داستان، خسته و کسل می‌شوند و در نهایت، این امر ممکن است کودک را به دلزدگی موقت از کتاب دچار کند.

فکرش را بکنید؛ اگر دلبندتان از دست و ذهنش هم در همین راستا استفاده کند و درگیر کتاب شود، تا چه حد برایش جذّاب و گیرا می‌شود.

پیشی پیشی رنگ رنگ، یک مجموعۀ ۴جلدی متفاوت و جذّاب است که کودک شما را به وجد می‌آورد تا به کمک پیشی مهربان و بامزه کاردستی درست کند و مهارت‌های دستی خود را افزایش دهد.

این کتاب‌ها به‌شکل لب‌گرد برش خورده‌اند، تا لبه های تیز کاغذ دست دلبندتان را نبُرد.

هر کدام از ۴ جلد یک وسیله برای سرگرمی کودک به همراه دارد:

  • مدادرنگی
  • قیچی
  • آبرنگ
  • برچسب

در واقع شما با خرید این مجموعه یک مدادرنگی، یک قیچی، یک آبرنگ و تعدادی برچسب هم خواهید داشت، که کودکتان بعد از اتمام این کتاب‌ها می‌تواند باز هم برای کاردستی‌های دیگر از آن‌ها استفاده کند.

  • در کتاب مدادرنگی و کتاب آبرنگ، پیشی با نشان دادن رنگ‌ها، به کودک شما کمک می‌کند تا طرح‌های مشکی را رنگ بزند. هدیۀ پیشی یک بسته مداد رنگی و یک بسته آبرنگ با رنگ‌های زیبا است که رنگ‌های آن به‌گونه‌ای هستند که اگر فرزند شما دست‌های رنگی خود را به دهانش برد به سلامتی او آسیبی وارد نشود.
4-4-3
  • پیشی در کتاب قیچی، یک قیچی بی‌خطر خوش‌رنگ هدیه می‌دهد که کودک به‌وسیلۀ آن بتواند طرح‌ها را از روی خط‌چین برش بزند. این قیچی جوری طراحی شده تا دست کودک شما را زخمی نکند. مزیتی که این کتاب دارد این است که طرح‌هایی که باید برش بخورد، بر روی هر صفحه به‌گونه‌ای قرار گرفته است که کودک با بریدن آن طرح پشت صفحه را هم خراب نکرده باشد. به این معنی که پشت طرحی که بریده می‌شود، همان طرح، بدون رنگ قرار دارد.
4-4-5
  • در کتاب برچسب، پیشی برای کودک شما کلی برچسب دارد که باید هر کدام از آن‌ها را بردارد و سر جای درست خودش قرار دهد.

بعد از این‌که کودک دلبندتان طرح‌ها را رنگ‌آمیزی کرد و برید، از او بپرسید نظرش چیست آن‌ها را به دیوار اتاقش آویزان کند؟ اصلاً شاید بخواهد آن‌ها را هدیه بدهد. برای بسیاری از کودکان یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریح‌ها این است که چیزی را که با دستان خود خلق کرده است به عزیزانش هدیه بدهد.

این مجموعه توسط انتشارات افق منتشر شده است و مخاطب آن خردسالان ۲ تا ۶ سال هستند.

راجع به پدیدآورنده بیشتر بدانیم:

غزل فتحی، در سال۱۳۷۵ در  تهران متولد شد. تحصیلات وی  تا مقطع کارشناسی مهندسی معماری ادامه یافت. غزل فتحی به‌صورت حرفه‌ای از سال  ۱۳۹۶ در تکنیک سیاه قلم با متریال‌های مختلف (مداد گرافیت – ذغال – پاستل) فعالیت نموده و در حال حاضر، هنرجوی رشتۀ نقاشی و طراحی است. وی از سال  ۱۳۹۸ استادیار دانشگاه در رشتۀ نقاشی  و از مهر ۹۸ استاد نقاشی کودک و خردسال بوده است.

فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود