ولنتاین و سپندارمذگان نزدیک است. روزها و مناسبت‌هایی که فارغ از هر قوم و فرهنگی بهانه‌های خوبی هستند برای این که به آن‌ها که دوستشان داریم حتی شده با اهدای یک شاخه گل یادآوری کنیم بودنشان چقدر برای ما مهم است.
چند روزی بود به فکر این بودیم که به شما ۳۰بوکی‌های عزیز پیشنهاد کنیم امسال چه کتابی به او که دوستش دارید هدیه دهید. به یک انتخاب خوب رسیدیم. کتاب عشق که مدتی است نشر کارنامه به بهترین حالت ممکن آن را چاپ کرده است.
کتاب عشق مجموعه‌ای است از نقل قول‌های موضوعی درباره عشق. اما نه از این جملات بی سر و ته که بدون ذکر منبع و گاهی هم به غلط منسوب شده به بزرگان در فضای مجازی دست به دست می‌شود.
کتاب عشق با حدود ۱۴۶۰ نقل قول در ۷۷ موضوع مرتبط با عشق فراهم شده، ترجمه یک کتاب نیست بلکه از فرهنگ‌ها و کتاب‌های مختلفی انتخاب و ترجمه شده است.

راستی در انتهای این مطلب ویدیویی جهت معرفی بهتر این کتاب قرار داده‌ایم که شما را به تماشای آن دعوت می‌کنیم.

چند ویژگی کتاب عشق:

  • نقل قول ها توسط یک نویسنده و ویراستار کاربلد از خود منابع اصلی و با توجه به بافت متن اصلی انتخاب شده‌اند.
  • در مورد ذکر نویسنده هر نقل قول دقت فراوانی شده است چرا که شاهدیم خیلی از نقل قول‌ها بالاخص در فضای مجازی به اشتباه به نویسنده‌ای منسوب شده‌اند.
  • نقل قول‌ها موضوعی فصل بندی شده‌اند.
  • نمایه پایان کتاب یک موهبت برای اینگونه کتاب‌ها است و به راحتی می‌توان دریافت کدام نویسنده در کدام کتاب در مورد عشق سخن گفته است و در کدام صفحه کتاب عشق می‌توان آن را یافت.

برای بهتر آشنا شدن با ویژگی های این کتاب منحصر به فرد دعوت می کنیم عکس هایی که از فهرست و متن و البته نمایه کتاب گرفته ایم را حتما نگاه کنید.

ESHGH11
ESHGH12
ESHGH13
ESHGH14
ESHGH15
ESHGH17

توصیه آخر: این کتاب را هدیه بدهید اما خودتان هم اگر از کسی هدیه نمی‌گیرید حتما کتاب را بخرید و در کتابخانه خود داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود