چه‌ می‌شد اگر مجموعه راهکار روشنی وجود داشت که کمک می‌کرد بهترین ایده‌ها‌ی‌تان را به ثمر برسانید؟ درست مثل داشتن یک نسخه، می‌توانستید به ایده‌ای قانع‌کننده برسید و با برداشتن قدم‌هایی مشخص، آن را به چیزی خارق‎العاده تبدیل کنید.

تینا سیلیگ، نویسنده‌ی کتاب ای کاش وقتی ۲۰ ساله بودم می‌دانستم، در مقام استاد دانشگاه استنفورد؛ نحوه‌ی از تخیل به اجرا رسیدن را آموزش می‌دهد. در کتاب شیرجه‌زدن در چشمه‌ی زندگی سیلیگ شما را به کلاس درس خود می‌برد و مفاهیم اصلی تخیل، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی را تعریف می‌کند، همچنین مدلی ظریف و بسیار ضروری به نام «چرخه‌ی نوآوری» ارائه می‌دهد. این رویکرد جدید شما را قادر می‌سازد موانع را همچون فرصت ببینید، به دیگران انگیزه بدهید تا دیدگاه شما را به اشتراک بگذارند و در نهایت ایده‌های بیش‌تری به بار بیاید.

Tina-Seelig

کتاب شیرجه‌زدن در چشمه‌ی زندگی مملو از تحقیقات شگفت انگیز، نمونه‌هایی از کلاس درس استنفورد سیلیگ و داستان‌هایی از سراسر جهان ـ از سیلیکان‎ولی تا زندان ایالتی کوئنتین، از روستایی در پاکستان تا قطب شمال ـ است و راهبردهای اساسی و غیرمنتظره‌ای را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند حتی ایده‌هایی با کم‌ترین سوسوی امید را زنده کنید.

ـ این کتاب برای دانشجویان، مربیان، کارآفرینان و نوآوران در ‌همه‌ی زمینه‌ها مفید است.
ـ شیرجه‌زدن در چشمه‌ی زندگی نقشه‌ی راه ضروری برای هر کسی است که می‌خواهد ایده‌ای را که در ذهن دارد اجرا کند.

برای کنارآمدن با تغییرات مداوم دنیای امروز، همه به مهارت‌های یادشده در این کتاب نیاز دارند تا موانع و معضلات را پشت سر بگذارند و از فرصت‌های به‌وجود‎آمده استفاده کنند. سیلیگ به ما نشان می‌دهد که چگونه انرژی خود را به حرکت درآورده و ایده‌های جدید را به نتیجه برسانیم. .

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود