دوستان ۳۰بوکی موسم نمایشگاه کتاب است و خیلی از شما کتابخوانان دوست دارید به نمایشگاه کتاب بروید و از دیدن کلی ناشر و کتاب حظ ببرید و خرید کنید. نمایشگاه بهترین فرصت برای آشنایی با ناشران و کتاب‌های مورد علاقه ما است. به همین خاطر بر آن شدیم که ما هم چند نکته که به ذهنمان میرسد یا حاصل تجربه‌ی بازدید سال‌های پیش از نمایشگاه بوده را با شما در میان بگذاریم.

 1. با لباس و کفش راحت به نمایشگاه بروید تا بتوانید راحت‌تر به گشت و گذار در سالن‌ها بپردازید.
 2. مقداری پول نقد هم با خود داشته باشید تا اگر به هر علتی غرفه‌ای که می‌خواهید از آن خرید کنید امکان استفاده از کارتخوان نداشت در صفوف عابربانک‌ها معطل نشوید.
 3. حتی اگر از غرفه‌ای خرید نکردید حتما فهرست آثار منتشر شده‌ی ناشر را دریافت کنید.
 4. وقت خود را با گرفتن تراکت و برگه‌های تبلیغاتی محوطه‌ی نمایشگاه تلف نکنید.
 5. اگر این امکان را دارید که در طول هفته به نمایشگاه بروید بهتر است پنجشنبه یا جمعه به نمایشگاه نروید تا از شلوغی و ازدحام این دو روز کلافه نشوید.
 6. اگر مجبورید پنجشنبه یا جمعه به نمایشگاه بروید حتی‌المقدور صبح که هوا خنک است بروید.
 7. می‌توانید از طریق سایت نمایشگاه یا غرفه‌های اطلاع رسانی نمایشگاه در محوطه به راحتی از نشانی غرفه‌ی ناشر مورد نظرتان خبردار شوید.
 8. اگر با کودکان و نوجوانان می‌خواهید به نمایشگاه بروید حداقل یک روز را به این عزیزان اختصاص بدهید و یک راست به سالن ناشران کودک و نوجوان بروید و با رفتن به سالن ناشران بزرگسال اسباب تلخکامی عزیزان خود را مهیا نکنید.

و در آخر این یادآوری که همراه داشتن یک بطری آب معدنی در نمایشگاه واقعا لازم است. در محوطه فضای خارجی نمایشگاه حتما با غرفه‌های فروش آب معدنی روبرو خواهید شد.

 

هومن حمدان

_ فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

یک نظر

 1. فاطی

  خوشبحال اونایی که میتونن این نمایشگاه رو ببینن و استفاده کنن و لذت ببرن???

  پاسخ

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود