آیا برای شما پیش آمده که از خود و زندگیتان خسته شوید و احساس کنید نمی‌توانید شاد زندگی کنید؟ برای بسیاری از ما در طول زندگی این سردرگمی و احساس بد پیش می‌آید. در این زمان لازم است، منشأ قدرت حقیقی خود را به‌یاد بیاوریم. بله درست خواندید. همۀ ما در وجود خود یک قدرت معجزه‌آسا داریم که شاید خیلی اوقات آن را گم می‌کنیم یا از یاد می‌بریم. نباید آرزوهایمان را فراموش کنیم. آن‌ها نیروی محرکه‌ای برای رشد و تجلی در ما ایجاد می‌کنند.

اگر به شما قدرتی داده شود تا هر آن‌چه می‌خواهید به‌دست آورید، چه چیزهایی را طلب می‌کنید؟ پاسخ شما بدون شک تمام چیزهای خوب و عالی این دنیاست. خبر خوبی برای شما داریم که چنین تصور زیبایی در ذهن خود ساخته‌اید: این قدرت در وجود شما زندگی می‌کند و صبورانه انتظار می‌کشد شما با یافتن آن، جهانتان را تغییر دهید. همۀ شما یک «اَبَر جاذب» هستید.

اَبَر جاذب بودن بدین معناست که آنچه در اعتقاد شما جای دارد، چیزی است که برایتان رقم می‌خورد. و سهم شما از زندگی خواهد بود. با توجه به سؤالی که در ابتدا از شما پرسیدیم، پس قطعاً شما بهترین‌ها را برای خود طلب می‌کنید. این‌که به‌راحتی بتوانید دیگران را جذب کنید، کمتر کار کنید و بیشتر به‌دست آورید، گذشته را فراموش کنید و آینده را بدون ترس درخشان‌تر بسازید، عزت‌نفس‌تان را به اوج برسانید و به موفقیت نایل شوید.

یکی از «آموزگاران نسل آینده» (لقبی که به نویسنده نسبت داده شده) شما را به سفری هیجان‌انگیز می‌برد تا تمام این ایده‌آل‌ها را در زندگیتان به تجلی برسانید. این سفر شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

وقتی به سراغ این کتاب آمده‌اید، به این معنی است که شما به‌صورت خودآگاه یا ناخودآگاه به این مسیر کشانده شده‌اید تا با منبع انرژی تمام‌نشدنی از عشق درون ارتباط بگیرید و تغییر را آغاز کنید. پس شانسی به شما روی کرده، شما برگزیده شده‌اید. این فرصت را از دست ندهید.

هیچ چیز اتفاقی نیست. ترس را کنار بگذارید و آزادی درونتان را در آغوش بکشید. شما لایق یک زندگی باب میل هستید، معطل نکنید! این کتاب را پرانرژی به دست بگیرید و تغییر را آغاز کنید.

خلاصه‌ای از موضوعات هر فصل:

فصل اول: یک مرحلۀ ضروری‌ را توضیح می‌دهد که طی آن متوجه می‌شوید آنچه در فکر شماست، پیامی‌ست که به جهان ارسال می‌کنید و پاسخ  آن را دریافت خواهید کرد. و می‌آموزید که با آگاهی، آنچه را که واقعاً می‌خواهید، درخواست کنید و به دست آورید.

فصل دوم: در فصل دوم یاد می‌گیرید چطور ترس را کنار بگذارید و به احساسات خوب، خوش‌آمد بگویید. این مرحله شما را برای تجلی آماده می‌کند. باید باور کنید که لایق خوبی‌ها هستید تا بتوانید آن را جذب کنید.

فصل سوم: به شما کمک خواهد کرد تا ترس از فقدان و کمبود را از خود دور کنید و هرآنچه برای خود می‌خواهید، بیشترش را برای دیگران بخواهید. و این امر موجب می‌شود که در انرژیِ وفور قرار بگیرید.

فصل چهارم: اگر می‌خواهید مانند آهن‌ربا آنچه را می‌خواهید را به سمت خود بکشید باید به قدرت افکار و انرژی‌ خودتان اعتماد کنید؛ و آن‌ها را از ابعاد منفی به سوی قدرت فوق‌العادۀ نشاط پیش ببرید. در این بخش تمرین‌های مفیدی وجود دارد که در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

فصل پنجم: کتاب دوره‌ای در معجزات می‌گوید: «معجزات در نور دیده می‌شوند». فصل پنجم به شما آموزش می‌دهد چطور در نور ببینیدو نور را هر کجا می‌روید ببرید و در نهایت قدرت حقیقی‌ خود را درک کنید.

فصل ششم: فرشتگان مقرب، خودِ برتر، عشق جهان و عزیزی که از بین شما رفته، همگی منتظرند تا شما را خردمندانه راهنمایی کنند و به کمک‌ شما بشتابند. در این‌جا دعوت می‌شوید تا اشکال جدید از راهنمایی را بپذیرید.

فصل هفتم: سماجت را کنار بگذارید و خواسته‌هایتان را به‌قدرتی والاتر که پشتیبان شماست بسپارید. اصرار و پافشاری هیچ‌گاه نمی‌توانند راهبرد کاربردی برای اَبَرجاذب شدن باشد. پس در آرامش و با ایمانی قوی پیش بروید.

فصل هشتم: با یک جشن برای لحظات معجزه‌آسا و تجلی خود چطورید؟ در این مرحله شما آمادگی این را دارید که از قدرت انرژی درونی‌ خود استفاده کنید تا شما را به سمت خواسته‌هایتان سوق دهد.

فصل نهم: قدر تمام چیزهایی که در زندگی دارا هستید را بدانید! این قدردانی را مانند سلاحی در دست بگیرید و همۀ موانع قدرتتان را نشانه روید. خواهید دید با این موهبت قلبتان تا چه حد آکنده ازر هیجان و اشتیاق می‌شود.

فصل دهم:  در فصل دهم سعی می‌شود تا این نکته به شما متذکر شود که در آرامش قدم بردارید و تمایلاتتان را به قدرتی والاتر تسلیم کنید. در انرژی شاد، به راهتان ادامه دهید. شما در مسیر درست هستید.

فصل یازده: در مرحلۀ آخر ایمان داشته باشید و در باغ خوشبتی ماندگار شوید. ایمان به این معنی‌ست که اطمینان داشته باشید که کمک در راه است. شما یک اَبَرجاذب هستید. به جهان اجازه دهید تا عشق وافرش را جاری کند.

دربارۀ نویسنده:

گبریل برنستین، در ۱ نوامبر ۱۹۷۹ در آمریکا متولد شد. او نویسنده و سخنران انگیزشی توانایی است که به موضوعاتی مانند عشق به خویشتن و بخشش و معنویت می‌پردازد و موفقیت وی در این زمینه تا حدی بوده است که نیویورک تایمز در سال ۲۰۰۹ او را به عنوان یکی از  «آموزگاران نسل آینده» انتخاب کرد.

او یک شبکۀ اجتماعی و یک وب‌سایت برای منتورینگ (مربی‌گری) زنان تأسیس کرد که «آیندۀ آن زن» نام داشت. این نویسندۀ قهار پس از حضور در برنامۀ تلویزیونی اُپرا وینفری، با نام آموزگار نواندیش معنوی شهرت جهانی پیدا کرد. مشهورترین اثر وی با نام «کائنات هوایت را دارد» مورد استقبال همگان قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود