این روزها خیلی از ما مجبور به خانه‌نشینی شده‌ایم و امکان کار در خارج از منزل را نداریم. حتی ممکن است از آن دست افرادی باشیم که همیشه دلمان می‌خواست هرچند کوچک اما کسب و کار خودمان را داشته باشیم.

یکی از اولین قدم‌هایی که در این دوره و زمانه برای راه‌اندازی یک کسب و کار باید برداشت فعالیت در فضاهای مجازی علی الخصوص اینستاگرام است که به عنوان بستری مناسب برای این دست مشاغل شناخته شده است.
اما اینکه چگونه در این بستر عمل کنیم تا بتوانیم پیجی قدرتمند با تعداد مخاطبین و کیفیت بالا داشته باشیم، بستگی به میزان اطلاعات ما از ساز و کار اینستاگرام دارد.
اطلاعاتی که به ظاهر ساده اما در باطن بسیار اساسی و پیچیده‌اند و داخل جعبه سیاهی قرار دارند که هرکسی نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد
.

حسین نصیری نویسنده کتاب میلیونر تلگرامی و جعبه سیاه اینستاگرام که معروف است به ادمین کف بازاری، در کتاب جعبه سیاه اینستاگرام به داد همه کسانیکه قصد راه‌اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی را دارند رسیده و با نثری روان و خودمانی و با توجه به جامعه ایران، ساز و کار داشتن یک کسب و کار مطمئن را در شرایط فعلی شغلی و اقتصادی ایران در اختیار مخاطبینش می‌گذارد.

این کتاب با دسترسی به جدیدترین الگوریتم‌های اینستاگرام و ترکیب آن‌ها با نکات مهمی در زمینه کسب و کار و فروش آنلاین، تبدیل به منبع جامعی در زمینه کسب و کار اینستاگرامی شده است.
نصیری این کتاب را در ۱۰ فصل و بر اساس سه کتاب موفق  Instagram Marketing نوشته‌ی ویکتور مارکو ، Instagram Secrets نوشته‌ی جرمی مک گیلوری و Instagram Marketing Step-By-Step نوشته‌ی برایان برن تدوین کرده است که «قدم نخست» ، «برند و برندسازی» ، «صفر تا صد الگوریتم های اینستاگرام» «روش های ورود به اکسپلور» ، «تبلیغات و کسب درآمد» عنوان برخی از این فصل‌ها هستند.

پس اگر شما هم قصد دارید کسب و کار شخصی خودتان را داشته باشید از مطالعه این کتاب غافل نشوید.

قسمتی از کتاب:

چرا بسیاری از افرادی که اقدام به ساخت یک پیج اینستاگرامی می‌کنند دستاورد خاصی به‌دست نمی‌آورند و شکست می‌خورند؟
نویسنده در این بخش از کتاب از دلایل شکست افراد در اینستاگرام پرده برداشته و می‌نویسد: «شما وارد سیستمی شدین که افراد زیادی، هم به عنوان کاربر معمولی و هم به عنوان ادمین و به چشم کسب درآمد وارد اون شدن. این سیستم رایگان هست و به سرمایه‌ی بسیار کمی نیاز داره و همین باعث میشه بسیاری از افراد به سمت اون بیان. در دنیای شبکه‌های اجتماعی پول داشتن اولین اصل نیست، پول داشتن بخشی از روند کسب وکار هست. قدم اول ایده‌ست. اینکه چطور می‌تونیم ایده‌ی خوب رو به دست بیاریم، توسعه بدیم و اون رو بارور کنیم و درنهایت به بهره‌وری و درآمد برسونیم. در چنین شرایطی که سرمایه، ملاک برتری نیست کسی برنده‌ست که دانش و اطلاعات تخصصی بیشتری داشته باشه و بتونه از اون دانش استفاده‌ی درست کنه.»

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود