هنگامی که به شما می‌گویند مضحک هستید، بدانید در شرف رسیدن به چیزی هستید.

 

« در ذات هر زنی گرگی وجود دارد. قبل از این که دنیا به او بگوید چه کسی باشد، برای گرگ بودن خلق شده است. گرگ او استعدادش، قدرتش، رویاهایش، سخنانش، کنجکاوی‌اش، شجاعتش، شایستگی‌اش، و انتخاب‌هایش هستند، واقعی‌ترین هویتش.»

 

حتما برایتان پیش آمده که برای رسیدن به هدف‌ها و آرزوهایتان تلاش کرده‌اید و به در بسته خورده‌اید. همیشه در مسیر رسیدن به آن چیزی که می‌خواهیم، موانع زیادی بر سر راه ما قرار می‌گیرند. اما تصمیم شما چیست؟ تسلیم شدن یا جنگیدن؟

 

کتابی که امروز می‌خواهیم به شما معرفی کنیم از زبان یک زن نوشته شده است. زنی که علیرغم معروفیت جهانی‌اش احتمالا خیلی از ما حتی اسمش را هم نشنیده‌ایم! هر زمان صحبت از فوتبال به میان می‌آید، بازیکنان مردی همچون رونالدو، مسی و… اولین کسانی هستند که نامشان در ذهن ما تداعی می‌شود.

همین چند وقت پییش تیم فوتبال بانوان آمریکا کلی سر و صدا کرد و قهرمان جام جهانی شد. ما می خواهیم در این یادداشت با کاپیتان اسبق این تیم و کتابی که نوشته است آشنا شویم.

کمتر کسی اَبی وامبک (مری ابیگیل وامبک) کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال زنان ایالت متحده آمریکا  و خانم گل جهان را میشناسد! کسی که با ۱۸۳ گل رکورددار گل در بین زنان و مردان جهان است؛ و بعد از او علی دایی آقای گل جهان!

 

کتاب گله‌ی گرگ شرح زندگی این زن فوتبالیست از زبان خود اوست. او در این کتاب علاوه بر تجربیات فوتبالی‌اش، نکات مهمی را درباره‌ی شکستن موانع موفقیت و رهایی از بند قواعد ناکارآمد قدیمی مطرح می‌کند.

در مقدمه میگوید:

«از آن‌جایی که من را به‌عنوان یک زن می‌شناسند، این کتاب از دیدگاه یک زن نوشته شده است. با وجود این ایده‌های رهبری عمومی‌اند.»

 

پس اگر ناامید شده‌اید و قصد عقب نشینی و تسلیم شدن در برابر موانع زندگیتان را دارید، به پیشنهاد ما اعتماد کنید و این کتاب را مطالعه کنید.

منبع: فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود