رامبد خانلری نویسنده تا همین چند وقت پیش خیلی چاق بود. حالا مدتی است به شدت از وزن خود کم کرده به صورتی که شاید اگر او را بعد از کاهش وزن ببینید نشناسید. خودتان عکس‌ها را مقایسه کنید.

رامبد خانلری در کتاب هنر چاق بودن که می‌توان آن را تجربه‌ای در نوشتن ناداستان حساب کرد از تجربه دو بدن متفاوتی که داشته است نوشته. از خوشی‌ها و مصائب چاقی نوشته و از معضلات جالبی که به قول خودش در رابطه با خانم و آقای (چاقی) داشته است. از رامبد خانلری الان لاغر خواهش کردیم برای ۳۰بوکی‌ها درباره این کتاب بگوید. ایشان پذیرفت. دعوت می‌کنیم ماجرای این کتاب را بخوانید.

آخرین معجزه در زمینه‌ی لاغری

پشت هر تغییر بزرگ یک ناداستان است.

اگر عنوان کتاب شما را امیدوار کرده که برای لاغر شدن یک روش معجزه‌آسا وجود دارد که در این کتاب از آن پرده‌برداری شده است باید یادآوری کنم که «هنر چاق بودن» یک کتاب است، نه تبلیغی زیرنویس پایین قسمت هشتصد‌وپنجاه‌وچهار «عمر گل لاله».

واقعیت این است که این کتاب از تنها فوت کوزه‌گری لاغر شدن پرده‌برداری می‌کند، آن فوت کوزه‌گری این است که لاغر شدن هیچ فوت کوزه‌گری‌ای ندارد.
هنر چاق بودن نه یک کتاب موفقیت است و نه یک کتاب روانشناسانه، این کتاب در حقیقت حرف‌های آدمی است که نیمی از عمرش را به‌عنوان یک چاق که ‌نه، به عنوان یک خیکی‌تمام‌عیار زندگی کرده است و حالا با از دست دادن یکی هم‌وزن حالای خودش جور دیگری از زندگی را تجربه می‌کند. این ناداستان در حقیقت خاطرات آدمی با دو زندگی متفاوت است که فکر می‌کند کمی نوشتن را بلد است. او خاطرات‌ش را نوشته تا دیگران با آن‌ها تفریح کنند حالا اگر زندگی یک نفر هم این وسط عوض شد که چه بهتر.

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود