فریبا وفی رمان‌نویس و نویسنده داستان کوتاه ایرانی، متولد اول بهمن ماه ۱۳۴۱ در تبریز است. وی داستان‌نویسی را از همان سال‌های نوجوانی‌اش شروع کرد و داستان‌هایش را در ابتدا در مجلات مختلفی به چاپ رساند. بعدها مجموعه داستان‌ها و رمان‌های زیادی از او منتشر شد. در عمق صحنه، حتی وقتی می‌خندیم، در راه ویلا، همه افق، رویای تبت و ترلان نام تعدادی از کتاب‌های منتشر شده از این بانوی نویسنده ایرانی است. او برای تعدادی از آثارش مانند رمان‌های پرنده من و رویای تبت برنده چند جایزه ادبی معتبر در ایران شده‌ است. همچنین داستان‌هایی از فریبا وفی به زبان‌های روسی، سوئدی، عربی، ترکی، ژاپنی، انگلیسی ترجمه شده‌است.

fariba-vafi

و حالا ما امروز قصد داریم جدیدترین اثر این بانوی نویسنده را به محض انتشار به شما معرفی کنیم. یک پیشنهاد داغ و ناب!
کتاب روز دیگر شورا جدیدترین رمان فریبا وفی به تازگی توسط نشر مرکز منتشر شده است و مژده‌ای‌ست برای تمام کسانی که علاقه‌مند به قلم این نویسنده هستند و آثار او را دنبال می‌کنند.

باهم برشی از این رمان را بخوانیم تا با حال و هوایش بیشتر آشنا شویم:

شورا با عجله خودش را می‌رساند به اتاقش و منتظر زنگ موبایلش می‌ماند. فکر این است که از کی به این روز افتاد. موبایلش حکم اسباب‌بازی را داشت برایش. پرت‌اش می‌کرد، گم‌اش می‌کرد. دیگران پیدایش می‌کردند می‌دادند دستش. حالا دستش گم می‌شود، گوشی گم نمی‎‌شود. پایش گم شود، گوشی گم نمی‎‌شود. شده کپسول اکسیژن برایش. در انتظار زنگ آن نفسش تنگ می‌شود. بی‌قرار می‌شود. زنگش انگار زنگ نیست. زنگ زندگی است. زنگ خیال است. گوشی را می‌چسباند به گوش‌اش و در را نیمه‌باز می‌گذارد تا صدا به هال نرود.

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود