شنبه , خرداد ۴ ۱۳۹۸
خانه / اخبار / رونمایی و جشن امضای کتاب دوباره پاییز برگزار شد

رونمایی و جشن امضای کتاب دوباره پاییز برگزار شد

به گزارش ۳۰بوک، روز شانزدهم اسفند ماه جشن رونمایی و امضا کتاب «دوباره پاییز» در کتاب‌فروشی مارکوپولو برگزار شد.این کتاب‌فروشی به تازگی به مکان جدید خود در، مجیدیه شمالی، میدان بهشتی،ابتدای بلوار بیژن، پلاک ۲۳۴ نقل مکان کرده است. و جشن رونمایی از کتاب «دوباره پاییز» و جشن افتتاحیه دوباره این کتاب‌فروشی با هم برگزار شد. این کتاب‌فروشی شامل بخش‌های مختلف از جمله کتاب، نوشت افزار، اسباب‌بازی و هدیه می‌باشد.

آقای محمدی، مدیر انتشارات صدای معاصر و نویسنده کتاب، مرضیه بامیری حضور داشتند. نویسندگانی همچون خانم احسان منش و دیگر طرفداران و مخاطبان رمان های ایرانی نیز حضور داشتند. در ۳۰۲ صفحه این داستان را می‌توانید بخوانید و از یک داستان عاشقانه‌ی ایرانی لذت ببرید.

لینک خرید این کتاب

برشی از کتاب: علاقه‌ی نفس به فرزین، خیالش را راحت کرده بود و با اطمینان بیشتری می‌توانست تصمیم بگیرد. جای درنگ نبود. باید خوشحالی‌اش را با او قسمت می‌کرد و با یک جواب آری او را از نگرانی در‌می‌آورد. لبخندی زد، گوشی را برداشت و آدرس یک کافه را برای فرزین فرستاد و با او برای یک ملاقات دونفره هماهنگ کرد.این اولین ملاقاتی بود که خودش پیشنهاد می‌داد.

_ فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

درباره مجله 30بوک

مجله 30بوک
مجله‌ی 30بوک جایی برای معرفی و نقد کتاب‌ها

این نوشته را هم ببینید:

اشعاری از نویسنده «ربه‌کا» پشت یک قاب عکس پیدا شد

به نقل از گاردین، اشعاری از دافنه دوموریه، نویسنده انگلیسی رمان «ربه‌کا» هنگام مرتب کردن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *