پیشنهاد امروز ما برای شما یک کتاب هیجان انگیز و سرگرم کننده است. کتابی برای کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان که دنیای یک پسرک نوجوان به ظاهر خسته‌کننده به نام بارتولومیو بین را به تصویر می‌کشد.
یک پسر معمولی، با دوستان معمولی، در یک شهر معمولی که به خاطر کار پدرش مجبور می‌شود به شهر جدیدی برود. شهری که در آنجا هیچ چیز مثل قبل معمولی نیست!

بارت در مدرسه جدیدش با مشکلات و چالش‌های جدیدی روبه رو می‌شود. همه در مدرسه جدید با او به گونه‌ای برخورد می‌کنند که انگار اصلا وجود ندارد. حتی معلم‌ها!
اما این موضوعات تاثیری در هدف اصلی بارت ندارند! چه هدفی؟! یک ماموریت! او عضو یک گروه سری است و ماموریت بزرگی دارد!

هیچکس هویت واقعی بارت را نمی‌داند. او عنوان خسته‌کننده‌ترین دانش آموز را پذیرفته تا پروژه‌ی هیجان انگیزش را در خفا پیش ببرد. با ظاهری که بارت دارد هیچکس کوچک‎ترین شکی به او نمی‎کند. نگاهی به این تصویر بندازید تا متوجه منظور ما بشوید:

اما سرانجام با حمله‌ی موجوداتی نامرئی به مدرسه بارت مجبور می‌شود هویت مخفی خودش را فاش کند. چرا که او تنها کسی است که می‌تواند جلوی این موجودات را بگیرد و…

ادامه‌ی داستان را در کتاب هیجان‌انگیز بارت فوق‌العاده خسته‌کننده بخوانید.

نکته مهم و قابل توجه این کتاب شوخ طبعی متن و تصاویر سیاه و سفید جذابی است که در جای جای کتاب دیده می‌شوند. حتما این تصاویر را بادقت نگاه کنید. آن‌ها فقط برای نشان دادن متن نیستند. برخی از آنها در واقع بخشی از متن و بخشی از داستان هستند. اگر از آنها عبور کنید، ممکن است چیز مهمی را از دست بدهید.

98.05.25 (7)
98.05.25 (6)

جیمز پترسون، متولد ۲۲ مارس ۱۹۴۷، به عنوان یکی از پرکارترین نویسندگان معاصر آمریکا شناخته می شود. . او بیشتر به خاطر نوشتن رمان‌های تخیلی‌اش در مورد الکس کراس شناخته شده‌است. “پترسون” جز پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز است و رکورد گینس را نیز در این زمینه ازان خود کرده است. بیشتر آثار او در مضامین روان‌شناختی، جنایی و فانتزی برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان نوشته شده است. او اولین کسی بود که یک میلیون کتاب الکترونیکی به فروش رساند و همچنین از پردرآمدترین نویسندگان آمریکا به شمار می‌آید.

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

نظر

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود