شنبه , فروردین ۳ ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / ستاره‌شناس/ دیدیه ون کولارت/ نشر کوله پشتی

ستاره‌شناس/ دیدیه ون کولارت/ نشر کوله پشتی

نمایشنامه، برنده‌ی بهترین نمایشنامه‌ی جایزه‎ی تئاتر آکادمی فرانسه
کتاب«ستاره‌شناس» داستان یه روان‌کاوه که یه شیوه‌‌ی خاص رو برای درمان کردن بیمارهاش به کار می‌بره و هیچ‌وقت اونا رو توی مطب خودش ملاقات نمی‌کنه. اون اطلاعات بیمار رو می‌گیره و دو نفر رو به عنوان مکمل انتخاب می‌کنه و بدون این‌که خودش اونا رو ببینه درمانشون می‌کنه.
ماجرای این نمایشنامه از گفت‌وگوی دو زن توی مطب روان‌کاو شروع می‌شه و در ادامه مخاطب می‌فهمه که توی زندگی این دو زن یه مرد واحد وجود داره و اون هم خود روان‌کاوه…
«دیدیه ون کولارت» تحت تاثیر دو نویسنده‌ی بزرگ ادبیات فرانسه، «رومن گاری» و «مارسل امه»ست. دنیای داستانی اون رو یه ترکیب از تخیل و طنز گزنده مارسل امه و واقع گرایی رومن گاری می‌سازه… .

خرید آنلاین

درباره مجله ی 30بوک

مجله ی 30بوک
همین چند وقت پیش (آخرهای 1394) بود که جوان، صمیمی، پرانرژی و لبریز از ایده، به‌عنوان یک دارودسته‌ی تبعیدیِ کرمِ‌کتاب دور هم جمع شدیم تا به رویای معرفی و فرستادن کتاب به دوردست‌ترین کتاب‌خوارهای ایران برسیم. ما نه عینک گرد می‌زنیم، نه سبیل بلند داریم (به جز یک مورد) و نه زیاد اهل کافه رفتنیم. ما تیم بچه‌معمولی‌های 30‌بوک هستیم: ذله‌کننده‌ی سرمایه‌گذارهای دست‌به‌عصا، حامیان تمام‌عیار احمقانه‌ترین و جسورانه‌ترین ایده‌ها، و کَنه‌ی حل غیرممکن‌ترین مسئله‌ها. اگر جوانید (دل‌تان را می‌گوییم!)، یک جای خالی هم برای شما توی بوفه کنار گذاشته‌ایم. به دنیای 30بوک خوش آمدید!

این نوشته را هم ببینید:

از گوگل غافل نشوید؛ در تولید محتوا اصلا کپی نکنید

«اسرار فتح قله گوگل» عنوان کتابی است که به بررسی اهمیت بازاریابی محتوایی می‌پردازد. در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *