استقبال بی‌نظیر شما از کتاب دنیای سوفی ما را غافلگیر کرد. پس بی‌مناسبت ندیدیم حالا که شما ۳۰بوکی‌ها دل در گرو خواندن کتاب‌های خوب و قابل‌ فهم فلسفه دارید فرصت را از دست ندهیم و به یک پیشنهاد دیگر مهمانتان کنیم.

اما چرا می‌گوییم فرصت؟ چون قصد معرفی کتابی داریم که علیرغم محبوبیتش مدتی بود تجدید چاپ نمی‌شد. این روزها این کتاب دوباره چاپ شده است.

اما برویم سر اصل مطلب: کتاب سرگذشت فلسفه

سرگذشت فلسفه کتابی با قالب متفاوت نسبت به دنیای سوفی است. کتابی است با قطع بزرگ، کاغذهای گلاسه و کلی عکس و طرح که در خدمت تبیین مفاهیم فلسفه هستند.

سرگذشت فلسفه، اثری است مصور و سرشار از نکات هوشمندانه درباره‌ی بحث‌های جذاب فلسفی؛ کتاب راهنمایی است که خواندنش برای همه‌ی دوستداران فلسفه ضرورت دارد. این کتاب به بهترین نحو مباحث اصلی فلسفه را به دقت بررسی می‌کند، و به تحلیل آثار عمده فیلسوفان بزرگ می‌پردازد.

از نویسنده‌ی کتاب هم غافل نشویم. براین مگی یکی از بزرگترین شارحان فلسفه برای مخاطبان عام است و برنامه‌های تلویزیونی و کتاب‌هایش بسیار مورد استقبال مخاطبان ناآشنا با فلسفه قرار گرفته است.

خیالتان هم بابت ترجمه‌ی کتاب راحت باشد. نشر نی هم به خوبی از پس صفحه‌آرایی و چاپ این کتاب به شکیل‌ترین حالت ممکن برآمده‌ است. سرگذشت فلسفه کتابی است که به زعم بسیاری از منتقدان هم به کار پژوهندگان فلسفه می‌آید هم به کار آنان که تازه پا به عرصه‌ی فلسفه نهاده‌اند.

و صد البته شنیدن کی بود مانند دیدن؟ پس دعوت می‌کنیم عکس‌هایی که از این کتاب برایتان گرفته‌ایم را یک نگاه بیاندازید.

فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود