پنج شنبه , خرداد ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / سیرک شبانه/ ارین مور گنشترن/ نشر ایران بان

سیرک شبانه/ ارین مور گنشترن/ نشر ایران بان

رمان، یه داستان جادویی، خیال‌انگیز و عاشقانه؛ با امتیاز ۴٫۴ از ۵ از سایت آمازون
کتاب«سیرک شبانه» داستان دو شعبده‌باز کهنه‌کاره که از زمان‌های قدیم با همدیگه رقابت داشتن!«مارک» و«سلیا» شاگردهای دست‌پرورده‌ی خودشون رو برای رقابت توی یه سیرک که فقط از غروب تا طلوع خورشید بازه آماده می‌کنن… رقابت بین این دو نفر شروع می‌شه و هرکدوم سعی می‌کنن با برپا کردن چادرهای شگفت‎انگیز و خیره‌کننده جلوی رقیبش کم نیاره؛ ولی این رقابت به جایی کشیده می‌شه که این دو استاد کارکشته هیچ‌وقت فکرش رو هم نمی‌کردن و شاگرداشون هم خیلی دیر می‌فهمن که شکست خوردن چه هزینه‌ی زیادی داره…
این کتاب یه داستان جادویی، خیال‎انگیز و عاشقانه‌س که مرز واقعیت و تخیل رو تار می‌کنه و دنیایی رو می‌سازه که توی اون غیرممکن ممکن می‌شه، چهره‌ها تغییر می‌کنن، گذشت زمان کندتر می‌شه و یه مرد می‌تونه که سایه نداشته باشه!!!

خرید آنلاین

درباره مجله ی 30بوک

مجله ی 30بوک
همین چند وقت پیش (آخرهای 1394) بود که جوان، صمیمی، پرانرژی و لبریز از ایده، به‌عنوان یک دارودسته‌ی تبعیدیِ کرمِ‌کتاب دور هم جمع شدیم تا به رویای معرفی و فرستادن کتاب به دوردست‌ترین کتاب‌خوارهای ایران برسیم. ما نه عینک گرد می‌زنیم، نه سبیل بلند داریم (به جز یک مورد) و نه زیاد اهل کافه رفتنیم. ما تیم بچه‌معمولی‌های 30‌بوک هستیم: ذله‌کننده‌ی سرمایه‌گذارهای دست‌به‌عصا، حامیان تمام‌عیار احمقانه‌ترین و جسورانه‌ترین ایده‌ها، و کَنه‌ی حل غیرممکن‌ترین مسئله‌ها. اگر جوانید (دل‌تان را می‌گوییم!)، یک جای خالی هم برای شما توی بوفه کنار گذاشته‌ایم. به دنیای 30بوک خوش آمدید!

این نوشته را هم ببینید:

ونه‌گات: چطور یک داستان کوتاه خوب بنویسیم

برای کمک به داستان‌نویسی هیچ چیز بهتر از توصیه‌های یک داستان‌نویس حرفه‌ای و شناخته‌شده نیست. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *