همه بچه‌ها دوست دارند که پدر مادرشان به آن‌ها افتخار کنند. حالا به نظر شما خجالت آور نیست که یک بچه حتی کوچکترین خواسته‌های پدر و مادرش را نتواند عملی کند؟؟
البته که خجالت آور نیست! به خصوص وقتی که پدر و مادرت از تو توقع دارند تبدیل به یک آدم بد ذات و شرور شوی!

ویکتور حسابی پدر و مادرش را ناامید کرده! فکرش را بکن از خانواده ابرتبهکارها باشی اما نتوانی حتی از شستن پشت گوشت بگذری! ویکتور برای انجام دادن کارهای خطرناک و غیرقانونی خیلی تلاش کرده، اما هربار یک دسته گلی به آب داده است! یا بهتر است بگوییم هربار درست‌ترین کار را انجام داده است!

ویکتور از نوع خوب بچه‌های بد نبود! بلکه از نوع بد بچه‌های خوب بود!

حالا به نظرتان در خانواده‌ای که از خوبی به عنوان بدی، و از بدی به عنوان خوبی تعبیر می‌‌‌‌شود، خوب‌‌‌‌ترین ابرتبهکار دنیا چه کار باید بکند؟ کافی‌ست در این ماجرا با او همراه شوید تا ببینید ویکتور چطور راه حل این مشکل را پیدا می‌کند.

کتابی که برایتان معرفی کردیم کتاب تازه منتشر شده‌ای‌ست از سری کتاب‌های کودک و نوجوان نشر روزگار. البته که بزرگسالان هم از مطالعه این کتاب‌ها لذت می‌برند.
پیش‌تر دو کتاب از این مجموعه را به شما معرفی کرده بودیم. بارت فوق العاده خسته کننده و مکس اینشتین. کتاب «چگونه یک ابرتبهکار شویم» هم مانند کتاب بارت فوق العاده خسته کننده کتابی‌ست پر از ماجراجویی‌های زندگی یک پسربچه.

زندگی مخفی یک بچه مثبت (معرفی کتاب بارت فوق‌العاده خسته کننده)
آلبرت اینشتین + جیمز پترسون = باید خوانده شود! (معرفی کتاب مکس اینشتین)

جذابیت این کتاب‌ها در این است که علاوه بر شوخ طبعی متن، تصویرسازی‌های جذابی در جای جای داستان دیده می‌شود که اصلا نمی‌شود از آن‌ها غافل شد. چرا که در واقع بخشی از متن و داستان هستند و با نخواندشان ممکن است بخش مهمی را از دست دهیم!

شما را به تماشای تعدادی از این تصاویر دعوت می‌کنیم:

abar tabahkar (3)
abar tabahkar (1)
abar tabahkar (4)

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

یک نظر

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود