اگر از طرفداران بازیگر معروف و محبوب لئوناردو دی‌کاپریو هستید شما را به مطالعه یک رمان جذاب دعوت می‌کنیم.
برایتان جالب نیست کتابی را بخوانید که فیلمی از آن با تهیه‌کنندگی و بازی لئوناردو دی‌کاپریو درحال ساخته شدن است؟
پس مطالعه این رمان هیجان‌انگیز و جذاب را از دست ندهید.

خون بر برف

این کتاب روایت آدم‌کش دل‌رحمی به نام اولاف است که از سمت رئیسش مأموریت می‌یابد همسر او را بکشد. اولاف که مسحور زیبایی این زن شده است، او را زیر نظر می‌گیرد و متوجه مردی می‌شود که هر روز به خانۀ زن آمده و او را به باد کتک می‌گیرد. او در عوض کشتن زن، آن مرد را تعقیب می‌کند و اورا به قتل می‌رساند. اما بعد از آن می‌فهمد آن مرد، پسر رییسش بوده و…

این رمان قسمت اول رمان خورشید نیمه‌شب است؛ هرچند این‌دو از لحاظ موضوعی مستقل از یکدیگرند و تنها اشتراکشان در شخصیت‌های «فیشرمن» و «هافمن»، سردمداران قاچاق و توزیع مواد مخدر در نروژ است.

نویسنده این اثر جذاب را بیشتر بشناسیم:

یو نسبو، نویسنده نروژی، با نوشتن بیش از بیست اثر شاخص، نامزد و برندۀ چندین جایزۀ معتبر بین‌المللی از جمله جایزۀ ادگار (۲۰۱۰)، جایزۀ کتاب کودکان آرک (۲۰۰۷) و جایزۀ پیر گینت (۲۰۱۳) شده است. وی همچنین خالق مجموعه رمان‌های جنایی کارآگاه هری هول است که چندی پیش یکی از داستان‌های این مجموعه را به شما معرفی کردیم.

آشنایی با کارآگاه هری هول ( معرفی کتاب خفاش)

برشی از متن کتاب:

به او گفتم دوستش دارم. فقط برای این که ببینم گفتن این حرف به یک نفر چه حسی دارد. مثل شلیک به هدف هایی که شبیه به بدن انسان اند؛ البته که همان طور نیست، اما حسش متفاوت است با حس شلیک به هدف های ساده ی گرد. مطمئنن منظوری نداشتم، درست همان طور که از کشتن هدف های انسان وار منظور خاصی ندارم. تمرین بود. اخت شدن. شاید شاید روزی می آمد که من زنی را دوست می داشتم و او مرا دوست می داشت؛ در آن صورت بهتر بود کلمه ها در گلویم نمی ماسید.

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

یک نظر

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود