تا به حال با خودتان فکر کرده‌اید چرا بسیاری از ما باور داریم تنها در شروع رابطه همه چیز زیبا و شورانگیز است و به مرور کسل‌کننده می‌شود؟
یا اینکه چرا بسیاری از زنان در رابطه خود را در جایگاه قربانی می‌بینند و برای خود ارزش قائل نیستند؟
و یا سوالات بسیار دیگری از این قبیل که حتما از ذهن اکثرمان گذشته است.
حالا ما کتابی برای شما داریم که نه تنها پاسخ این سوال‌ها را می‌توانید در آن پیدا کنید بلکه به شما کمک می‌کند مسیر درست را در روابطتان انتخاب کنید و قدم اشتباه برندارید. البته که این کتاب بیشتر مخصوص خانم‌ها و برای آن‌ها نوشته شده است!

کتاب زن قدرت باور

این کتاب برگرفته از سمینارها و پرفروش‌ترین کتاب‌های افراد سرشناس دنیای روانشناسی و روابط عاطفی و خودیاری همچون برایان ناکس، جان گری، گری چاپمن و …. است و زنان و دختران جوان را در داشتن رابطه‌ای موفق یاری می‌کند.

کتاب زن قدرت باور شامل دو بخش است:

  • در بخش اول کتاب که شناخت نام دارد نویسنده تلاش کرده در چهار فصل ما را با ویژگی‌های زنان همیشه خوب و مهربان و رفتارهای اشتباهشان در رابطه، انواع مختلف مردان بازیگر یا مردانی که زنان را به بازی می‌گیرند، زنان با کمالات و ویژگی‌ها و علل موفقیتشان و در نهایت چالش‌های رابطه آشنا کند.
  • در بخش دوم نیز که نقشه راه نام گرفته به آموزش راهبردهای رفتاری موثر برای داشتن یک رابطه موفق و همچنین راه‌هایی اثرگذار برای مردان و تغییر نقاط ضعف خودمان می‌پردازد.

سخنی از نگارنده:

برای داشتن یک رابطه عاطفی موفق هر آنچه نیاز دارید در وجود خودتان جاریست. آنچه که در زنان موفق می‌بینید، همه به شکلی بالقوه با وجودتان گره خورده تنها باید قدرت درونتان را باور داشته باشید و آنها را به نیرویی بالفعل تبدیل کنید.

 

برشی از کتاب

گروهی از زنان به این دلیل سکوت می‌‌کنند که خیال می‌‌کنند زرنگ هستند و با خود می‌گویند: “این مرد به نظر مرد خوبی است برای به دست آوردنش ارزشش را دارد از خواسته‌هایم بگذرم” دریغ از این‌که نمی‌دانند گذشتن از ارزش‌ها و قربانی کردن آنها در رابطه، مثل قربانی کردن خود واقعی‌اش است.

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود