خوشتر از دوران عشق ایام نیست    بامداد عاشقان را شام نیست
مطربان رفتند و صوفی در سماع       عشق را آغاز هست انجام نیست

سعدی

حال و هوای این روزها حال و هوای خاصی‌ست. هوایی که آرام آرام عطر بهار را به خود گرفته و حالی ناب مثل حال عاشقی. ما هم می‌خواهیم در این حال با شما سهیم باشیم. سپندارمذگان و ولنتاین، هردو برای گرامیداشت یک چیز است. موهبتی به نام عشق. ایامی برای اینکه یادمان بیاورد زندگی بدون عشق چقدر بی‌معناست. عشق به پدر و مادر، عشق به همسر، عشق به فرزند و یا هر عشق دیگر فرقی ندارد. مهم این است یادمان نرود چقدر دوستشان داریم.

و حالا سهم ما از این روز برای شما یک ایده نو است. چه چیزی بهتر از اینکه به کسی که دوستش داریم هدیه‌ای بدهیم که نه تنها خوشحالش کند بلکه برایش مفید باشد و چیزی به او بیاموزد. هدیه‌ای مانند کتاب و کتابی با مضمون عشق.
اما ما یک پیشنهاد دیگر هم برایتان داریم. نظرتان چیست به بهانه این ایام به خودمان هم هدیه‌ای بدهیم!؟

ما ۳۰بوکی‌ها به مناسبت همین ایام آستین‌هایمان را بالا زدیم و از بین صدها عنوان کتاب عاشقانه‌ای که در سایت ۳۰بوک موجود هست تعدادی را با موضوعات مختلف برای معرفی به شما همراهان همیشگیمان انتخاب کردیم. تعدادی کتاب نفیس و زیبا مناسب برای هدیه دادن و تعدادی دیگر مناسب برای خودمان و هرکس دیگری که دلش می‌خواهد درک بهتری از عشق داشته باشد و یا حال و هوایش را با یک رمان عاشقانه خوب کند.
برای راحتی بیشتر شما عزیزان در انتخاب کتاب‌ها آن‌ها را برایتان در چهار دسته بندی زیر قرار دادیم. در انتها هدیه‌ ۳۰بوک برای شما کد تخفیف ویژه ای به مناسبت ایام عشق است که با استفاده از آن نه تنها برای خرید کتاب‎های زیر، بلکه برای خرید هر کتاب دیگری از سایت ۳۰بوک می‌توانید تا ۳۰ تخفیف داشته باشید.

کد تخفیف: LOVE

  •  ادبیات عشق
ashegh
darbareye-eshgh
mesle-khon-dar-raghaye-man
seyre-eshgh
tarikhe-eshgh
  • فلسفه و روانشناسی عشق
sokhane-ashegh
darbare-eshgh
dalayele-eshgh
chera-asheghe-ou-shodam
bazgasht-be-eshgh
  • جملات عاشقانه
krtabe-eshgh
dostet-daram
daftare-eshgh
  • شعر
sad-name-asheghane
asheghaneha

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود