مجموعه کتاب‌‌‌‌‌‌‌های دنیای پپا داستان‌‌‌‌‌‌‌های جذاب و پرچالش یک خوک کوچولوی بامزه است به نام «پپا» که به همراه مادر، پدر و برادر کوچک‌‌‌‌‌‌‌ترش «جرج» ماجراهایی هیجانی را پشت سر می‌‌‌‌‌‌‌گذارند. این ماجراها ذهن کودک را طوری درگیر می‌‌‌‌‌‌‌کند که با پیگیری روند داستانی متوجه پیام آموزندۀ نویسنده نیز خواهد شد.

در ابتدای هر کدام از کتاب‌های این مجموعه یک صفحه برای نوشتن یادگاری قرار داده شده است که با پر کردن جای خالی با نام عزیزتان می‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را هدیه بدهید. و چه هدیه‌‌‌‌‌‌‌‌ای بهتر از داستان‌‌‌‌‌‌‌‌های خواندنی دنیای پپا؟!

 

ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جالب این مجموعه به شرح زیر است:

  • در جای‌‌‌‌‌‌‌جای متن کتاب از نام‌‌‌‌‌‌‌آواهای مختلف استفاده شده که با تداعی کردن صداها در ذهن کودک، داستان را گیراتر می‌‌‌‌‌‌‌کند.
  •  دو صفحۀ انتهای کتاب است که با به تصویر کشیدن پایان خوش داستان بدون هیچ توضیحی، کاری می‌‌‌‌‌‌‌کند که داستان در ذهن کودک نقش ببند و به‌‌‌‌‌‌‌یادماندنی شود.
  •   این نام‌‌‌‌‌‌‌آواها در کنار تصویرگری قوی که در آن از رنگ‌‌‌‌‌‌‌های شاد و پرانرژی استفاده شده ترکیبی را ساخته‌‌‌‌‌‌‌ است که خواندنش دست کمی از لذت دیدن یک کارتون ندارد.

این مجموعه شامل ۶ جلد کتاب است که ۳ کتاب اول دربارۀ موضوعاتی است که کودک ممکن است در ابتدا با آنها ارتباط برقرار نکند مانند سفر با هواپیما، عینک و دندان‌‌‌‌‌‌‌پزشکی؛ و با روند داستان، کودک یاد می‌‌‌‌‌‌‌گیرد چطور با این مسائل کنار بیاید و حتی از آن‌ها لذت ببرد. و ۳ کتاب دوم دربارۀ تفریحاتی است که کودک می‌‌‌‌‌‌‌تواند از آن‌‌‌‌‌‌‌ها لذت ببرد.

مجموعۀ پرطرفدار دنیای پپا به قلم نویل استلی، با ترجمۀ مهسا خسروی توسط واحد کودک مؤسسۀ نشر افق به چاپ رسیده است.

فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود