«کتاب‌های رابین شارما به مردم در سراسر دنیا کمک می‌کند زندگی‌ شگفت‌انگیزی داشته باشند.»
پائولوکوئلیو

 

دنیا به قهرمان‌های بیشتری نیاز دارد. پس منتظر چه هستید؟ شما هم می‌توانید یکی ازآن‌ها باشید! فقط کافیست با ما همراه شوید!
هیچوقت نشستن و تماشا کردن موفقیت دیگران لذت بخش نیست اگر خودمان هم در مسیر موفقیت قدم برنداریم! بعضی از آدم‌ها در این دنیا هستند که انگار با دیگران فرق دارند. آدم‌های موفقی که موفقیتشان به طرز عجیبی برای ما باور نکردنی است! شاید بارها با خودتان فکر کرده باشید حتما آن‌ها امکانات یا توانایی یا هر چیز دیگری داشته‌اند که شما از آن‌ها بی نصیب هستید! ما امروز می‌خواهیم به شما بگیم کاملاً درست فکر کرده‌اید! آن‌ها چیزی در وجودشان دارندکه باعث تفاوتشان با بقیه آدم ها شده است: اراده‌ی آهنین!

همین اراده‌ی آهنین به آن‌ها کمک می‌کند که ثابت قدم در مسیر خواسته‎هایشان حرکت کنند و به این راحتی‌ها تسلیم نشوند. به قول رابین شارما:

به معدود افرادی تبدیل شو که یادشون رفته میتونن تسلیم بشن!

نلسون ماندلا
44
مادر ترزا
مادر ترزا1
محمد‌علی کلی
کلس4
کترین گراهام
کترین
مارتین لوترکینگ
مارتین

و ما می‌خواهیم با معرفی یک کتاب به شما کمک کنیم برای همیشه تسلیم شدن را از یاد ببرید!

باشگاه ۵ صبحی ها
تا به حال با خودتان فکر کرده‌اید رسیدن به چه موفقیت‌هایی را بخاطر خواب زیاد از دست داده‌اید؟ این کتاب به شما آموزش می‌دهد چگونه به مرور دل از تخت‌خوابتان بکنید و به سمت آرزوهایتان پیش بروید!
باشگاه ۵ صبحی‌ها شامل برنامه‌ای گام‌به‌گام است که تفکر و عملکرد شما در زندگی را از نو برایتان بازنویسی می‌کند و تحوّل قابل توجهی را در زندگیتان به‌وجود می‌آورد. تحولی همیشگی! این کتاب با نکاتی بسیار ساده و قابل اجرا شما را قادر می‌سازد از روز، هفته، ماه، سال و عمر خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و میزان بهره‌وریتان را افزایش دهید علاوه بر این در زمینه‌های کار، زندگی شخصی، سلامتی و روحیه به موفقیت‌هایی خارق‌العاده دست پیدا کنید و نتایج بسیار خوبی بگیرید

sleep-under-blanket

اما برای همه این ها در ابتدا یک شرط لازم است! عضویت در باشگاه ۵ صبحی ها یا همان سحرخیزی!
سحرخیزی اولین قدم برای شروع یک روز خوب و پر ثمر! (سحرخیز باش تا کامروا باشی)

حالا می‌خواهیم کمی برایتان از نویسنده کتاب بگوییم:

رابین شارما زاده‌ی ۱۸ مارس ۱۹۶۵ نویسنده و سخنران انگیزشی اهل کانادا است که بخاطر کتاب‌هایش در جهان از شهرت زیادی برخوردار است. او تا سن ۲۵ سالگی به وکالت مشغول بود. اما پس از آن وکالت را رها کرد و به نویسندگی روی آورد. معروف‌ترین کتاب او با نام «راهبی که فِراری‌اش را فروخت» به بیش از ۷۰ زبان ترجمه شده ‌است.
شارما کتاب باشگاه ۵ صبحی ها را در طول ۴ سال بر اساس مفهوم و روشی که بیش از بیست سال برای کارآفرینان برتر، مدیران ارشد شرکت‌های بسیار معروف، سوپراستارهای ورزشی، افراد برتر حوزه موسیقی، و اعضای سلطنتی تدریس می‎کرد نوشته است.

شارمت

و حالا نشر نون این کتاب را برای اولین بار با ترجمه‌ی خوب رضا اسکندری آذر در اختیار شما همراهان ۳۰بوک قرار داده است تا با خواندنش شاهد اتفاقات جدیدی در روند زندگیتان باشید.

البته یادتان نرود تنها خواندن کتاب کافی نیست، عمل کردن به آن مهمتر است!

فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

یک نظر

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود