سلام به دوستان ۳۰بوکی عزیز

در این یادداشت یک‌راست برویم سروقت ده عنوان کتابی که از میان کتاب‌هایی که مهرماه در مجله اینترنتی ۳۰بوک معرفی کرده‌ایم از اقبال بیشتری بهره‌مند شده‌اند.

پطرزبورگ

درباره این رمان مهم در یادداشتی با عنوان رمان شهر اشباح و سایه‌ها مفصل صحبت کرده‌ایم. در مورد اهمیت کتاب و نسخه ترجمه آن هم گفته‌ایم. استقبال بی نظیر از این کتاب ما را هم غافلگیر کرد.

 

در کشاکش دین و دولت

راستش شک نداشتیم جدیدترین کتاب استاد محمد علی موحد طرفداران خاص خودش را دارد. در یادداشتی با عنوان جدیدترین کتاب دکتر محمد علی موحد: چگونه اسلام به ایران آمد؟ مفصل در مورد کتاب نوشته‌ایم.

دوازدهم مهر ماه سالگرد تولد احمد محمود نویسنده بزرگ معاصر بود. به این مناسبت در یادداشتی با عنوان  محمود، همیشه محمود است کمی در مورد زندگینامه ایشان نوشتیم. به همین مناسبت یک کد تخفیف اختصاصی به نام خالد  Khaled درست کردیم. چرا خالد؟ به احترام یکی از مهم ترین شخصیت‌های رمان‌های احمد محمود بالاخص رمان همسایه‌ها. با این کد می‌توانستید آثار احمد محمود را با تخفیف خریداری کنید. همین باعث شد که سه عنوان سه کتاب، درخت انجیر معابد و قصه آشنا با استقبال خوبی مواجه شوند.

بدون هراس

درباره این کتاب در یادداشتی با عنوان پشت پرده‌‌ی برجام چه گذشت؟! مفصل صحبت کرده‌ایم.

جایی که خرچنگ ها آواز می‌خوانند

کتابی که در آن سوی آب‌ها از لحاظ فروش کتاب زندگی‌نامه میشل اوباما را پشت سر گذاشت. چه سری در دل این رمان بود؟ در یادداشتی با عنوان جایی که خرچنگ‌ ها آواز می‌‌خوانند کتاب میشل اوباما را جا گذاشت! در این مورد توضیح داده‌ایم.

مینیمالیسم دیجیتال

کتابی برای تمام خسته‌ها. خسته از فضای مجازی و ولع سیری‌ناپذیر ما به استفاده از تکنولوژی و اینترنت. درباره این کتاب در یادداشتی با عنوان پاکسازی دیجیتال به تفصیل توضیح داده‌ایم.

شازده کوچولو برای بزرگترها

شازده کوچولو واقعا هم فقط برای کوچولوها نیست. در یادداشتی با عنوان شازده کوچولو نه فقط برای کوچولوها توضیح داده ایم که کتاب حاضر چگونه کوشیده است با استفاده از شازده کوچولو و داستان‌های دیگر نقشه‌ی راهی برای بلوغ بزرگسالان ترسیم کند.

وقتی هیتلر کوکائین می‌زد و مغز لنین جا‌به‌جا می‌شد

درباره این کتاب که به ناگفته‌های جالب تاریخ می‌پردازد در یادداشتی با عنوان روایت شنگولانه تاریخ توضیح داده‌ایم.

 

فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود