توصیه این روزها این است که به سفر نرویم. توصیه ما و شما این است که این ایام را غنیمت بشماریم و کتاب بخوانیم. از ادغام این دو توصیه به این برسیم که با کتاب سفر کنیم.
کجا؟ ایران.

100 میراث ایران

کتابی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم مجموعه‌ای است از شرح‌های مختصر اما مفید و عکس‌های فوق‌العاده جذاب در مورد ایران. با کتاب‌های سرسری که برای هدیه به توریست‌ها تهیه شده‌اند خیلی فرق دارد. کلی آدم عشق ایران به سرپرستی یک آدم کاردرست به نام آرش نورآقایی برای این کتاب تولید محتوا کرده‌اند.

ایران ۱۰۰۱ جامع‌الحکایاتی از میراث ملموس، ناملموس و طبیعی ایران در باب‌های مختلفی چون میراث، مسیرهای سفر، خوراک و نوشیدنی‌ها، جلوه‌های معماری و … خواهد بود تا در آستانه سده نو شمسی (قرن ۱۵ شمسی) بابی باشد برای شناخت هر آنچه از تاریخ، فرهنگ و هنر ایرانی ناگفته مانده است. ( به نقل از ایرنا )

فهرست و نمایه کتاب به شما کمک می‌کند که سریع به هر چه می‌خواهید بدانید دسترسی پیدا کنید. تدوین موضوعی کتاب هم فرق اساسی آن با کتاب‌های مشابه هست. چه می‌خواهید در خانه سفر کنید، چه می‌خواهید بعدها به اقصی نقاط ایران سفر کنید و چه اصلا اهل سفر نیستید ولی می‌خواهید در مورد ایران خوب بدانید و آشنا شوید و البته اگر می‌خواهید به دوستان ایرانی و غیرایرانی کتابی در مورد ایران عیدی یا هدیه بدهید این کتاب را دریابید.
از شما دعوت می‌کنیم نگاهی بیاندازید به فهرست این کتاب فوق‌العاده زیبا

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود