اگر از طرفداران کتاب‌های انگیزشی هستید احتمالا مطالعه‌ کتاب‌های رابین شارما را از قلم نینداخته باشید. تا همین چند وقت پیش کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها از این نویسنده جز پرفروش‌ترین‌های سایت ۳۰بوک بود.
امروز نیز ما تصمیم گرفتیم کتاب دیگری از نویسنده پرمخاطب را به شما معرفی کنیم. کتابی برای کسانی که نمی‌خواهند معمولی بمانند!

رهبر بدون سمت
کتاب رهبر بدون سمت روایتی‌ست داستان گونه از زبان بلیک دیویس برای کسب موفقیت حقیقی در عرصه‌ی کسب و کار و زندگی. صرف نظر از اینکه در شرایط فعلی زندگی یا در محل کار خود چه کاری انجام می‌دهید، باید همیشه هر جایی که در مسیر شغلی یا زندگی شخصی خود هستید حداکثر توانایی خود را به کار بگیرید. این کتاب به شما نشان می‌دهد چگونه زندگی و جهان اطراف خود را متحول کنید.
رابین شارما قصد دارد در این کتاب ما را به این باور برساند که همه ما نابغه به دنیا آمده‌ایم و فقط کافی‌ست آرزوهای بزرگ داشته باشیم تا به موفقیت برسیم.

آنچه در این کتاب خواهید آموخت:

  • چگونه مانند یک سوپراستار بر مردم اثر بگذارید و با آن ها کار کنی
  • روش شناسایی و ربودن فرصت‌ها
  • استراتژی فوری برای ایجاد یک تیم کاری عالی
  • تاکتیک‌های فوق‌العاده برای قدرت پیدا کردن از لحاظ ذهنی و بدنی تا بتوانید در زمینه مورد علاقه خود رهبری کنید
  • رهاسازی انرژی و ایجاد تعادل در زندگی شخصی

رابین شارما زاده‌ی ۱۸ مارس ۱۹۶۵ نویسنده و سخنران انگیزشی اهل کانادا است که بخاطر کتاب‌هایش در جهان از شهرت زیادی برخوردار است. او تا سن ۲۵ سالگی به وکالت مشغول بود. اما پس از آن وکالت را رها کرد و به نویسندگی روی آورد. معروف‌ترین کتاب او با نام «راهبی که فِراری‌اش را فروخت» به بیش از ۷۰ زبان ترجمه شده ‌است.

Robin-Sharma

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود