"رایگان کتاب بخرید!"

از این پس می توانید با ارسال معرفی نامه 30بوک برای دوستان خود و دعوت از آنها برای ایجاد حساب کاربری و خرید با تخفیف از 30بوک، بخشی از مبلغ خرید دوستتان را در حساب اعتباری خود ذخیره نمایید و پس از آن میتوانید کتاب های مورد نظر خودتان را به رایگان از 30بوک تهیه نمایید!

راهنما

ورود به حساب کاربری

ابتدا درون سایت 30بوک، وارد حساب کاربری خویش شوید.

دریافت لینک معرفی به دوستان

سپس در قسمت پنل کاربری، لینک معرفی به دوستان را دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

لینک معرفی را با هر رسانه ای که مایل بودید با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

به آسانی یک اشتراک، کتاب رایگان تهیه نمایید

چنانچه در 30بوک عضو هستید، با ورود به پنل کاربری خود در 30بوک، در قسمت معرفی به دوستان بر روی دکمه "ایجاد لینک" در بخش معرفی به دوستان کلیک نمایید و پس از ورود کد امنیتی، نشانی مخصوص شما برای معرفی به دوستان توسط سایت ساخته می شود. سپس با اشتراک گزاری این لینک، چنانچه هرکدام از دوستان شما با استفاده از این لینک اقدام به ثبت نام یا خرید کتاب نماید، 30بوک به صورت خودکار 10درصد از میزان فاکتور خرید دوست شما را در حساب اعتباری شما ذخیره مینماید که بدین وسیله میتوانید با مبلغ اعتباری خودتان کتاب مورد نظرتان را بدون پرداخت وجه تهیه نمایید. بدیهی است هر چه تعداد دفعات معرفی شما بیشتر باشد یا دوستانتان مبالغ بالاتری خرید نمایند، میزان ذخیره شما از خرید دوستانتان افزایش خواهد یافت.

مزایای معرفی 30بوک

حال خوب کتابخوانی

مطمئن هستیم شمایی که الان دارید این صفحه را مطالعه میکنید، اهل کتاب هستید و خووووب میدونید که کتاب خوانی چه لذتی داره و چه دنیایی رو تو دل خودش جا داده.

با این حساب قطعا دوست دارید که این حال خوب رو با کسانی که دوستشون دارید و براتون مهم هستند به اشتراک بگذارید تا اونها هم بتونن مثل شما با کتاب خوندن از این حس دلنشین لذت ببرن. بنابراین وقتی شما دوستای خوبتون رو دعوت میکنید به 30بوک، دوستانتون میتونن با خرید ارزانتر و آسان و همچنین با تجربه سریع ترین روش ارسال کتاب، درست مثل شما این حال خوب کتابخونی رو حس کنن.

لذت خرید ارزان

به جرات میتوان گفت که 30بوک با ارائه 130هزار عنوان کتاب مختلف و با بالاترین میزان تخفیف، بهترین انتخاب هر کتابخوانی برای خرید و تهیه کتاب است.

وقتی شما لینک معرفی خودتان را در اختیار دوستانتان قرار میدهید، آنها به محض ثبت نام و استفاده از لینک شما، یک بن تخفیف تا 30% از 30بوک برای اولین خریدشان دریافت میکنند.

هدیه خرید دوست

تعارف رو کنار بزاریم، وقتی شما دوستای خوبتون رو دعوت میکنید به خرید کتاب از 30بوک، این کار برای شما اعتبار خوبی به همراه میاره.

بنابراین 30بوک هم برای تشویق هر چه بیشتر شما کتابخون ها (به قول خودمون، خوره های کتاب) بخشی از منافع خرید کتاب دوستاتون رو به اعتبار حساب کاربری شما اضافه میکنه. پس هرچه افراد بیشتری از لینک شما استفاده کنن و خرید کتابشون رو نهایی کنن، مبلغ بیشتری برای شما ذخیره میشه و شما کتاب های بیشتری رو میتوانید به رایگان تهیه کنید.