کتاب دلقک ها اثر کامبیر درم بخش - ثالث | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
دلقک ها

دلقک ها

ثالث

قیمت اصلی: 750,000 ریال

مقدار تخفیف: 75,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 675,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات ثالث منتشر کرد:
فضای شخصی درم بخش،
دنیای عریض و طویل و ژرف است. دنیایی ست به وسعت اندیشه که همواره رو به گسترش دارد و حد و مرزی نمی شناسد. دنیایی که در آن، مجموعه هایی از مگس ها و دلقک ها و قهرمانان و تاریخ سازان، چون سیارک هایی سرگردا، با قدرت جاذبه ای براب نیروی گریز، گرد یکدیگر می گردد بی آنکه به یکدیگر نزدیک شوند.
منوچهر احترامی
برای برخی از طراحان کاریکاتور، شکل و خط و رنگ و ترکیب بندی، دارای اهمیت زیادی ست. به مدد این ابزار و فن است که با قدرت تمام موفق به نمایش درون کالبد بیمار انسان امروز می شوند. آنها بیهوده و بی دلیل، اندام و چهره و اشیا را دفرمه نمی کنند. کامبیز درم بخش از این گونه است. برای او همان قدر که موضوع مهم است، خط نیز مهم است. ارزش لکه های سیاه را در پهنه زمینه سفید می داند. نرمی و خشکی خط و کمی و زیادی آن در صفحه برایش مهم است. واقعیت صفحه برایش به اندازه واقعیت درون مایه ارزشمند است. آدم هایش نماینده طبقه یا تیپ خاصی نیستند، فقط آدم هستند؛ انسان معاصر مسخ دین و دل از دست داده، با چهره ای واحد.
ابراهیم حقیقی
در یک جمعیت هنرمند - که در نمای گسترده، هویت بخشی از اثر گذارترین اقشار هر ملیتی به شمار می روند- هستند افرادی که نبض جریان ساز این جمعیت به حساب می آیند و با هر ضربان تند و کندی، آن را به شریان ها تعمیم می دهند. کامبیز درم بخش یکی از همان نبض هاست؛ و هنرمندی است که گه گاه در چرت تکرار و تکرار هنری جامعه اش، چراغ ها را روشن می کند و بی هیچ زد و خوردی! می قبولاند که: آری، اینگونه هم می توان دید.
حسن کریم زاده
انگار او با همین خط های ساده مبارز می طلبد، دعوتت می کند به شادی. به آنالیز خودت، جامعه و اطرافیانت. او انگار برای خلق کردن آفریده شده، برای به تصویر کشیدن. برای امید دادن. برای همین است که وقتی تمام دنیا را جنگ و خشونت و آتش فراگرفته است، او با دلقک هایش مردم را به شادی دعوت می کند. به نشاط. دلقک هایش می آیند و به داد آدم ها می رسند و هشدار می دهند: (هی! دنیا که به آخر نرسیده؛ هنوز نرسیده، پس بخند. پس زندگی کن. ادامه بده).
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کودک و نوجوان نوجوان داستان نوجوان


شابک 9786004051408
دسته بندی کودک و نوجوان
موضوع اصلی نوجوان
موضوع فرعی داستان نوجوان
نویسنده کامبیر درم بخش
مترجم
ناشر ثالث
سال انتشار 1396

نوبت چاپ 1
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب خشتی
جلد کتاب گالینگور
تعداد صفحه 144 صفحه
وزن 768 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 129 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 1 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی