کتاب جادوی شفا (بهارسبز) اثر ادیب تدبیری رودی - بهار سبز | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
جادوی شفا (بهارسبز)

جادوی شفا (بهارسبز)

بهار سبز

قیمت اصلی: 310,000 ریال

مقدار تخفیف: 31,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 279,000 ریال


موجود شد، خبرم کن

توضیحات:

انتشارات بهار سبز منتشر کرد:
ضمیر ناخودآگاه ما ساختاری بسیار معجزه‌گونه دارد. ضمیر ناخودآگاه ما مانند روح ما عمل می‌کند. با شعور برتر و شعور جمعی (آگاهی افراد دنیا) ارتباط دارد. ضمیر ناخودآگاه ما مسئولیت نود درصد فعالیت‌های روزمره مثل خوردن، آشامیدن، نفس کشیدن و حتی رانندگی و تایپ کردن را برعهده دارد. به‌طوری که ما آگاهانه متوجه انجام دادن آن‌ها نمی‌شویم.
این شعور برتر می‌داند ما را چگونه به‌قدرت، ثروت، شفا یا فقر و بیماری و بیچارگی رهنمون کند. اما این حافظه کامپیوتر نیازمند سیستم عامل ویندوز است که برنامه‌هایی روی آن نصب شود و وقتی برنامه‌های مناسب داشته باشد، نتایج و بازخوردهای مفیدی نیز به‌ما خواهد داد.
ضمیر ناخودآگاه را می‌توانم اساس شخصیت بنامم که تمام باورها، ارزش‌ها و متاپروگرم‌های ما (چهارچوب‌های ذهنی) در آن قرار می‌گیرد. عزت نفس و امنیت که مهم‌ترین پایه‌های شخصیت و باورهای ما هستند در این بخش نهادینه می‌شود. شما چگونه در مورد خود می‌اندیشید؟ آیا لیاقت بهترین‌ها را دارید یا خود را موجود ارزشمندی نمی‌دانید؟ آیا امنیت را در وجود خود احساس می‌کنید یا به‌دنبال امنیت در آغوش دیگران می‌گردید؟
ریشه اکثر بیماری‌ها و عذاب‌های مادی که ما می‌کشیم به‌خاطر عدم وجود حس ارزشمندی ما نسبت به‌خودمان است. اگر جوابتان بخش دوم سؤالات را شامل می‌شود ناراحت نباشید. ما در این کتاب به‌همه این مسائل خواهیم پرداخت تا از نو اساس شخصیت خود را بسازیم و بتوانیم جواب مسائل و دردهای خود را بیابیم.
ضمیر ناخودآگاه تا پانزده سالگی توسط محیط و ما، با منابع و ورودی‌های ذهنی برنامه‌ریزی می‌شود. ضمیر ناخودآگاه ما سه ویژگی مهم دارد که با آگاهی از این ویژگی‌ها می‌توانیم آن را به‌کنترل خود در آوریم و در راستای خواسته‌های خود آن را برنامه‌ریزی کنیم.
فروشگاه اینترنیت 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی روانشناسی ذهن و روح


شابک 9786008124696
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی روانشناسی
موضوع فرعی ذهن و روح
نویسنده ادیب تدبیری رودی
مترجم
ناشر بهار سبز
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 2
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 278 صفحه
وزن 298 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 29 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 0 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 1 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

info@30book.com

دسته بندی موضوعی