کتاب چک لیست استارتاپ اثر دیوید اس رز - نوین | با تخفیف | 30بوک
به سایت 30 بوک خوش آمدید | ورود به سایت | ثبت نام
چک لیست استارتاپ

چک لیست استارتاپ

نوین

قیمت اصلی: 550,000 ریال

مقدار تخفیف: 110,000 ریال

قیمت نهایی خرید شما: 440,000 ریال


اﻓﺰودن ﺑﻪ ﺳﺒﺪ ﺧﺮﯾﺪ

توضیحات:

انتشارات نوین منتشر کرد:
کارآفرین بودن یکی از بزرگترین راه ها برای ایجاد یک جان بهتر است. ساخت یک شرکت با روش درست با محصولات، ماموریت و ساختار عالی، پتانسیل انسانی را آزاد کرده و به شما امکان می دهد تا تاثیر زیادی به طور فوری و گسترده در جامعه خود داشته باشید.
این کتاب در مقابل کمکی که به شما می کند تا این کار را انجام دهید، قابل قیمت گذاری نیست. این یک راهنمای گام به گام برای گرفتن ایده و تبدیل آن به یک کسب و کار است.
این کتاب به شما در اجتناب از اشتباهات کمک می کند و شما را در زمینه کسب و کار، 1000 درصد هوشمندتر می کند . تضمین می کنم که حداقل یک فصل در این کتاب وجود داشته باشد که می تواند به طور چشمگیری مسیر موفقیت و شادی شما را تغییر دهد. نویسنده توضیح می دهد که چگونه زمانی که کسب و کار شما فقط یک ایده خام است به آن برسید، چگونه یک برنامه و طرح را توسعه دهید و محصول خود را در بازار ارزیابی کنید، چگونه و چه زمانی استعداد مناسب استخدام کنید (و مهم تر از آن، چگونه در مورد تقسیم بندی حقوق و پاداش فکر کنید)، و شما را به میان وظایف مختلف اداری می برد که می تواند خسته کننده به نظر برسد اما مانع از اشتباهات بزرگی در آیند می شود. او چگونه روبرو شدن با جمع آوری پول و سرمایه گذاران و منابع مختلف پول برای استارتاپ را مشخص می کند.
شروع یک شرکت عالی، بسیار فراتر از یک ایده عالی است. هزار چیز وجود دارد که ممکن است انجام دهید که به طور ناخواسته موفقیت شما را کاهش دهد. این کتاب به شما کمک خواهد تا برخی از مواردی را که موجب پیشرفت یا شکست شما می شوند شناسایی کنید. علاوه بر چک لیست واقعی، منابع آنلاین زیادی ارائه شده که به شما امکان می دهد تا به طور کامل در هر جنبه ای از ساختن شرکت خود آموزش ببینید.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

موضوعات:

کتاب عمومی کسب و کار و تجارت مدیریت عمومی


شابک 9786008738510
دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی کسب و کار و تجارت
موضوع فرعی مدیریت عمومی
نویسنده دیوید اس رز
مترجم حسین سرای لو
ناشر نوین
سال انتشار 1397

نوبت چاپ 2
زبان کتاب فارسی
قطع کتاب رقعی
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 338 صفحه
وزن 360 گرم

پیشنهاد به دیگران

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب: 381 بار


دفعاتی که پیشنهاد شده: 1 بار


دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند: 0 بار


تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 10 بار


نظرات کاربران
بریده کتاب

تماس با ما

تلفن تماس

66494109 (۰۲۱) ۹۸+

ایمیل

[email protected]

دسته بندی موضوعی