تاریخ فلسفه غرب (3)

(51)
نویسنده:

2,200,000ریال

1,980,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
3684

علاقه مندان به این کتاب
44

می‌خواهند کتاب را بخوانند
3

کسانی که پیشنهاد می کنند
6

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تاریخ فلسفه غرب

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد:
این اثر اصیل آنتونی کنی که در چهار جلد تالیف شده، بهترین تاریخ فلسفۀ غرب تک مؤلف، بعد از تاریخ فلسفه فردریک کاپلستون است.
نشریۀ فرست تینگز
ترجمۀ حاضر از تاریخ فلسفۀ غرب آنتونی کنی، از دو نظر حائز اهمیت است: اول، تدوین متن اصلی در زبان انگلیسی که برخلاف تصور خوانندگان، در زبان جهانگیر انگلیسی هم نظایر چندانی ندارد. آنچه در این زمینه مشهور است و به فارسی نیز ترجمه شده، یکی تاریخ فلسفۀ غرب اثر برتراند راسل، فیلسوف بزرگ قرن بیستم، است و دیگری که بسیار مفصل‌تر است و بیش از راسل نیز وارد مباحث ماهوی فلسفه می‌شود، تاریخ فلسفۀ فردریک کاپلستون است.
و دوم، ترجمه فارسی شیوا، دقیق و خوشخوان این کتاب است. بنده که با آثار ترجمه شده فلسفی یا متون اصلی کم‌وبیش انس دارم، به واقع کتابی به این اطلاع‌بخشی و ترجمه‌ای به این معنابخشی، یعنی معنارسانی، کم دیده‌ام. با درود به مترجم کوشا و معناگرا و سختکوش این اثر، فرزند فرزانۀ فرهنگی ام، رضا یعقوبی.
بهاءالدین خرمشاهی
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • علی یمانی
    • پاسخ به نظر

    کتاب بسیار عالی و بسیار دقیق از نظر ترجمه است و بهترین و به روزترین تاریخ فلسفه است . بیشتر از چهل و پنج سال از کاپلستون گذشته بود و هیچ کسی چنین همتی را نداشت که یک تنه این اثر را ترجمه کرد باید قدرشناس این مترجم بزرگوار بود که به فکر فهیمان و دانشجویان عزیز در حوزه فلسفه بوده است.

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ