رویارویی کوتاه با دشمن (پارسه)

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
72

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب رویارویی کوتاه با دشمن

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد:
در سال 2010، وقتی مجلۀ نیویورکر داستان کوتاهی را از سعید صیرفی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زاده منتشر کرد، نوید ظهور صدایی جدید در ادبیات داستانی را به دنیا داد.
صیرفی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زاده در این کتاب خیره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده، یک شهر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نام آمریکا و دخمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نشینان رهاشده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش را تصویر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. گرفتاری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و پیروزی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زودگذر آدم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های این داستان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها -در رابطه با زنان، رؤسای بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رحم، و هر صبح خود را به سر کار رساندن- به قصه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی بدل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند که همه جا قابل درک و به طرز شگفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انگیزی عجیب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. گاهی اوقات داستان خنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و گاهی هم ویران‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده است.
داوران هنگام اعطای جایزۀ نویسندگی ویتینگ به صیرفی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زاده به خاطر کتاب خاطراتش، نگارش او را با صفات «هوشمندانه، خنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار و عاری از هرگونه فخرفروشی» ستودند. داستان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های این کتاب، مجالی هستند تا نویسنده دریچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای به رؤیاها و نگرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مشترک ما بگشاید و آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را از منظری نو به نمایش بگذارد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
72

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران